چگونه قد خود را افزایش دهم – علوم میکرو شکستگی ها و روش افزایش قد

روش افزایش قد – بسیاری از شما می خواهید بدانید که چگونه به سرعت بلندتر رشد کنید و یکی از موارد بسیاری که ممکن است شما ظاهر شوید ، اصطلاح شکستگی های خرد است. اینها در واقع وقتی که افزایش قد شما کاهش می یابد مهم هستند و اگر آنها را قبلاً نفهمیدید ، در نهایت خواهید فهمید که شکستگی های میکرو چگونه به شما کمک می کنند به سؤال “چگونه قد خود را افزایش دهم” پاسخ دهید زیرا دانستن نیمی از نبرد است. ؟

 

شکستگی های میکرو چیست؟

شکستگی های میکرو شکستگی های کوچکی هستند که در استخوان ایجاد می شوند (وقتی بلندتر می شود ، استخوان ساق پا است). این شکستگی ها ناشی از استرس زیادی است که استخوان از تمرینات متحمل می شود ، بار سنگین را به طور مداوم یا فقط پیاده روی های طولانی در اطراف که به آن عادت ندارید ایجاد شود.

ماهیچه ها (اشک های ناچیز) نیز ممکن است در هنگام کار یا کشیده شدن در عضلات اتفاق بیفتد.

 

آیا آنها خطرناک هستند؟

آنها به هیچ وجه خطرناک نیستند ، شکستگی های میکرو یک علامت هشدار دهنده برای شماست که شما در حال کار کردن بدن خود هستید ، به عنوان مثال در اجرای این اصطلاح به عنوان اسپلینت های شین شناخته می شود ، استرس ناشی از دویدن سریعتر یا مسافت طولانی تر از بدن شما است. استفاده می شود. اگر به بدن خود استراحت ندهید ، به طور عادی قادر خواهید بود این احساسات را حس کنید.

اگر به فشار خود ادامه دهید و استراحت نکنید ، در نتیجه ضرر خواهید دید که بیش از حد ضروری است ، به همین دلیل استراحت و همچنین رژیم غذایی بسیار حیاتی است تا بدن شما بهبود یابد و بهبود یابد.

 

فرآیند شفا

روش شکستگی میکرو می تواند به ما سود برساند این است که وقتی بیش از حد آنها را آموزش ندهید و آنها را به طور صحیح استراحت کنید در حالی که به درستی غذا می خورید بدن شما آنها را ترمیم می کند و آنها را نه تنها قوی تر بلکه طولانی تر می کند و می توانید بگویید که در هنگام مشاهده چطور این فایده دارد. چگونه قد خود را افزایش دهید

 

چگونه می توان با رشد بلندتر درخواست کرد

هنگامی که کارهایی که می خواهید انجام دهید بلندتر می شود این است که تمرینهای خاصی را انجام دهید که به ایجاد میکرو شکستگی در شانه های شما بپردازند و ران ها را نیز دراز کنید.

تمرین اصلی که استفاده می شود اسپرینتینگ و دوچرخه سواری است اما بسیاری دیگر وجود دارند که می توانید از مکیدن آنها به عنوان زدن کیسه پانچ و طناب پرش استفاده کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، همه اینها باعث ایجاد استرس بر روی ساقه می شوند و تمام شکستگی های مورد نیاز را ایجاد می کنند.

 

مهم – استراحت و رژیم غذایی

همانطور که قبلاً ذکر شد یکی از مواردی که باید به خاطر داشته باشید اینست که بدن شما به استراحت و رژیم صحیح نیاز دارد تا بتواند به درستی بهبود یابد تا در صورت لزوم بسیار قوی تر شود.

شما باید روزهای استراحت داشته باشید که شدیدترین فعالیتی که انجام می دهید کشش این مناطق از بدن شماست و می خواهید مطمئن شوید که بدن خود را با پروتئین و کلسیم سوخت می کنید زیرا این مواد مغذی عالی در هنگام کاهش استخوان ها و کاهش آنها هستند زمان ریکاوری و به شما در رشد سریع سریع نیز کمک خواهد کرد.

براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد . http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد