افسانه های افزایش قد

پک رایگان افزایش قد

((پک رایگان افزایش قد مقاله قبل تر))

مقامات بهداشتی درمان کودکان كوچك كوتاه با دوزهای هورمون رشد انسانی را تصویب ك ((پک رایگان افزایش قد مقاله قبل تر)) رده اند حتی اگر سطح آن در بدن آنها طبیعی باشد. با این حال ، همین روش برای بزرگسالان مؤثر نیست. عوارض جانبی زیادی دارد و سلامتی شما در معرض خطر بسیار بالایی است. بهترین شرط شما ترویج تولید هورمون رشد انسانی در بدن شماست تا قد بلندتر شود. دستگاه افزایش قد KIMI قول می دهد این نوع درمان را به شما ارائه دهد.

احتمالاً می دانید که طبق طب شرقی باستان ، کف پا شامل مراکزی می شود که وظیفه عملکرد مناسب کلیه اندام ها و غدد بدن را بر عهده دارند. دستگاه افزایش قد KIMI برای تحریک نقاط مسئول کار غده هیپوفیز طراحی شده است. با تحریک این عضو ، مقادیر بیشتری از هورمون رشد انسان تولید می شود. به نوبه خود ، به رشد قد می رسید. قسمتهای غضروفی مهره ها و استخوانهای شما رشد می کند. ستون فقرات و پاها طولانی تر می شوند. این نحوه عملکرد دستگاه است. استفاده از آن بسیار آسان است و برای افراد در هر سنی مناسب است.

شایان ذکر است دستگاه افزایش ارتفاع KIMI چق ((پک رایگان افزایش قد مقاله قبل تر)) در مؤثر است. بازاریابان به شما قول می دهند در صورت استفاده از آن 2 تا 4 اینچ بلندتر شوید. آنها ادعا می کنند تا زمانی که تمرینات کششی انجام می دهید و تغذیه سالم دارید می توانید به نتایج بیشتری برسید. به طور کلی ، با تحریک ترشح هورمون رشد انسانی ، بلندتر می شود. مواد مغذی وجود دارد که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند. تمرینات کششی در طول می تواند به شما در رسیدن به چند اینچ کمک کند.

سؤال این است که آیا غده هیپوفیز با ماساژ یک نقطه بر روی بدن شما می تواند تحریک شود. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این نوع تحریک ممکن است ، اما بی نتیجه هستند. جامعه پزشکی توافق نکرده است که آیا این روش به طور موثری عمل می کند یا خیر. در کل ، این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید که آیا از دستگاه افزایش ارتفاع KIMI استفاده کنید یا خیر.

آیا می خواهید قد بلندتر شوید [http: // G

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4363166

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد