افسانه های افزایش قد

پک افزایش قد

((پک افزایش قد مقاله قبل تر))

قرص های بلندتر رشد همه عصبانیت امروز و با دلیل خوب است. آنها عالی به نظر می رسند زیرا برخلاف روشهای دیگر ، آنها نیازی به کار ندارند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که قرص های افزایش قد را طبق دوز تجویز شده مصرف کنید و همه شما تنظیم شده اید.

اما آیا آنها کار می کنند؟

این سوال از ساعتی است که بسیاری می خواهند بدانند … حقیقت این است که آنها به شما در افزایش قد شما کمک نمی کنند و حتی می توانند عوارض جانبی جانبی احتمالی نیز داشته باشند. شرکت هایی که به آنها ادعا می کنند برای افزایش قد بدن شما هورمون رشد را به حداکثر می رسانند ، اما علم از این امر حمایت نمی کند.

در پایان ، تمام قرص های افزایش قد این است که شما را از پول خود کلاهبرداری می کند بدون اینکه به هیچ وجه به شما کمک کند. آنها مشابه بسیاری از برنامه های “سریع ثروتمند شدن” در خارج از کشور هستند – آنها به شما قول می دهند نتایج باورنکردنی داشته باشید بدون اینکه کاری انجام دهید اما هرگز از آن ادعاها حمایت نمی کنند.

تنها راههای مشروع برای افزایش رشد قد ((پک افزایش قد مقاله قبل تر)) 

آنها چیست؟ خوردن سالم … ورزش کردن … و خواب کافی در شب. اینها همه روشهای اثبات شده برای کمک به بدن شما برای رشد HGH بیشتر است و برخلاف رشد قرص های بلندتر ، در واقع کار می کنند.

بهترین راه های افزایش قد چیست؟

برخی از بهترین تمرینات نه تنها برای تولید HGH بلکه همچنین کشش عضلات شما در حال چرخش ، شنا و کشش است … همه اینها ثابت شده است که به افراد در افزایش قد کمک می کند.

راه درست برای انجام تمرین (اشتباه کنید و 1 اینچ رشد نخواهید کرد)

یكی از مهمترین نكات در هر تمرین این است كه تا حد ممكن انجام دهید و همیشه با سرعت كامل پیش بروید. تمرین را به مدت 10 دقیقه با سرعتی بالاتر در کل زمان انجام دهید و این کار را ((پک افزایش قد مقاله قبل تر))  انجام دهید – این به تولید بیشترین HGH کمک خواهد کرد.

تمرین های طولانی تر و با شدت کمتر به اندازه کافی HGH ایجاد نمی کنند و در حالی که هنوز هم برای رشد عضلات تند و تیز آهسته هستند ، آنها قصد ندارند به شما در رسیدن هر اینچ کمک کنند.

فراموش نکنید …

مهم نیست که چه تمریناتی را انجام می دهید ، تماشای آنچه می خورید را فراموش نکنید. همچنین خواب کافی بسیار مهم است و هر شب 8-9 ساعت هدف مناسبی برای شلیک کردن است.

خلاصه سریع

از دور ماندن از قرص های بلندتر و قرص های افزایش قد خودداری کنید و در عوض روی رژیم و ورزش خوب مد روز تمرکز کنید. آنها سریع هستند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2520629

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد