افسانه های افزایش قد

پک افزایش قد تضمینی

((پک افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر))

در واقع روش های زیادی برای افزایش قد طبیعی وجود دارد. من مطمئن هستم که با مرور اینترنت و جستجوی موتورهای جستجو ، به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده اید. آیا هنوز از آنچه در اینترنت پیدا کرده اید ناراضی هستید ، در مورد چگونگی رشد قد طبیعی به طور طبیعی؟ اگر پاسخی به این سؤال مثبت است ، پس می توانید خواندن این مقاله را تا انتها ادامه دهید.

بعد از جستجوی نحوه رشد مقالات و تکنیک های بلندتر از طریق وبلاگ ها ، سایت ها ، انجمن ها و فیلم ها همانطور که انجام داده اید ، متوجه شده ام که مقالات زیادی در مورد نکات و راه های افزایش قد وجود دارد. با این حال ، بسیاری از این مقالات تکنیک های موفقیت آمیز را با جزئیات به نمایش نمی گذارند مگر اینکه در ابتدا آنها را پرداخت کنید.

اکنون روشهایی در مورد چگونگی افزایش قد با استفاده از تکنیک خواب عمیق به اشتراک م ((پک افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر)) ی گذارم. در طول خواب عمیق ، هورمون رشد کار خود را برای ضخیم شدن و طولانی تر شدن استخوان هایمان انجام می دهد. بنابراین تمرین ساعات مناسب خواب (لزوماً طولانی تر بهتر نیست) و وضعیت مناسب خواب برای رشد بدن قابل توجه است.

در زیر چند نکته مفید در مورد چگونگی دستیابی به راحتی در خواب در سطح عمیق وجود دارد.

1. روی یک تشک راحت و محکم بخوابید.
2. در اتاقی بخوابید که تاریک ، ساکت و تازه است.
3. خوابیدن لباس های تمیز ، نرم و راحت است.
4- دست و پا را گرم نگه دارید. مطالعات علمی نشان داده اند که دست و پا گرم باعث القای REM (حرکت سریع چشم) خواب عمیق می شود. دست و پاهای سرد شما را از خواب عمیق دور م ((پک افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر)) ی کند.
5- قبل از خواب یک لیوان بزرگ آب مصرف کنید و وقتی از خواب بیدار می شوید ، این به پاک کردن سیستم گردش خون شما کمک می کند.
6. قبل از رفتن به رختخواب ، چند دقیقه آرامش و تنفس عمیق را تمرین کنید.
7. استراحت از سر تا پا. چشم های خود را به آرامی خاموش کنید و هر قسمت از بدن را آرام کنید.
8- عادت داشته باشید که روزانه ، حتی در آخر هفته ، در همان ساعت بخوابید.
9. با یک بالش صاف زیر زانو روی پشت خود دراز بکشید. این به صاف کردن ستون فقرات شما به شکلی که باید کمک کند و از بروز کمردرد ناشی از خوابیدن در حالت قوسی جلوگیری می کند.

من امیدوارم که شما عمیق را امتحان کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3529354

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد