افسانه های افزایش قد

پد افزایش قد اصل

((پد افزایش قد اصل مقاله قبل تر))

بنابراین شما می خواهید یک الگوی باشید؟ آیا کشش باعث افزایش قد می شود و به شما کمک می کند الگویی شوید؟ مدل ها متولد نشده بودند که دارای پاهای بلند و بدنی باریک باشند. برای الگو بودن ، به نظم ، پشتکار و سخت کوشی نیاز دارد. مدل ها بدن طولانی و سکسی خود را از طریق رژیم ، خواب و ورزش بدست می آورند. بله ، این سه عامل اصلی است که به بدن کامل آنها کمک می کند. در این مقاله ، ما می خواهیم به چگونگی افزایش قد کشیده بپردازیم و رویاهای شما برای تبدیل شدن به یک مدل را تحقق بخشد.

حرکات کششی تمرین ایده آل برای مدل ها است زیرا ماهیچه ها را بزرگتر می کند و آن را بزرگ نمی کند. جیزل بوندچن ، میراندا کر و سایر مدلهای برتر Victoria’s Secret زمان زیادی را صرف کشش برای رسیدن به مدل کامل مدل می کنند. شما می توانید این خانمهای زرق و برق دار را همیشه در تلویزیون ببینید که مشغول انجام یوگا یا فقط تمرین های کششی اساسی هستند.

نکته خوب در مورد کشش این است که لازم نیست سختگیر باشد. فقط با انجام 20 دقیقه در روز می توانید مزایای کشش را بدست آورید و نتایج به دست آمده در اوایل 3 هفته ظاهر می شود. علاوه بر اینکه قد شما را بلندتر می کن ((پد افزایش قد اصل مقاله قبل تر)) د ، کشش باعث انعطاف پذیری بدن و عضلات شما نیز می شود. همچنین به بهبود وضعیت بدن شما کمک می کند که به بلندتر دیده شدن شما کمک می کند. کشش شما را در هر چیزی که می پوشید زیبا می کند. با داشتن یک جسم بلند و سکسی ، تقریباً هر چیزی را می توانید بپوشید و ایستادگی کنید. دوستان دختر شما نیز به شما حسادت خواهند کرد زیرا از این پس توجه بیشتری به بچه ها خواهید کرد و فرصت های شغلی بی شماری شروع به زدن در در می کند.

کشش باعث افزایش قد می شود زیرا نخاع ما را گسترش می دهد و همچنین باعث ایجاد ماهیچه ها و استخوان های دیگر می شود. مطالعات متعددی که انجام شده نشان داده اند که تمرینات یا فعالیت های کششی خاصی می تواند قد فرد را افزایش دهد. به عنوان مثال ، زنان قبیله کارن واقع در تایلند در زمان جوانی حلقه های برنجی را به دور گردن خود می چسبانند. به تدریج حلقه ها اضافه می شوند تا گردن آنها طولانی تر شود. گزارش ها می گویند گردن آنها 10 تا 15 اینچ افزایش می یابد. این نتیجه کشش گردن و مهره ها است. حالا دیگر لازم نیست انگشترهای برنجی بپوشید تا اینچ به قد شما اضافه شود. کار ((پد افزایش قد اصل مقاله قبل تر)) ی که شما باید انجام دهید فقط برای توسعه روال کششی و پیروی از آن است.

تمرینات یوگا که شکل دیگری از کشش است بدون افزایش نگرانی از عوارض جانبی باعث افزایش قد می شوند. شما حتی مجبور نیستید برای تجهیزات یا داروهای ادعای افزایش قد هزینه کنید. هیچ جراحی یا سوزنی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. کشش یوگا باعث افزایش قد می شود زیرا ستون فقرات و گروه های خاص عضلانی را هدف قرار می دهد.

اگرچه ژنتیک عامل اصلی در افزایش قد شماست ، اما کشش آن را به اندازه 6 اینچ افزایش می دهد. حتی اگر والدین شما خیلی بلند نباشند ، کشش به شما کمک می کند تا رویاهایتان را الگوبردار کنید. نتایج ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد ، اما اگر به طور مداوم روال کششی خود را دنبال کنید ، واقعاً شاهد پیشرفت بدن خواهید بود.

مورچه

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3509762

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد