افسانه های افزایش قد

يگافزایش قد

((يگافزایش قد مقاله قبل تر))

“هی آنجا کوتاه!” آیا شما فقط متنفر نیستید که به آن گفته می شود؟

اگر از برخورد با یک مجموعه فرومایگی بیش از قد خود خسته شده اید و در اینجا به دنبال راه هایی برای افزایش قد هستید ، پس این مقاله می تواند به شما کمک کند. خواندن خود را برای کشف جوانب مثبت و منفی استفاده از جراحی افزایش طول پا ادامه دهید.

سه مورد از متداول ترین روش های افزایش قد ، جراحی طولانی تر شدن پا ، مکمل های هورمون رشد انسان و انواع روش های رشد قد طبیعی به واسطه مواردی مانند رژیم و ورزش است. امروز با جزئیات بیشتری به اولین روش (جراحی) خواهیم پرداخت.

جراحی افزایش طول پا

یکی از راه های افزایش قد ، جراحی طولانی تر شدن پا است.

عمل جراحی طولانی تر شدن پا ، در اوایل سال 1905 ، هنگامی که آلساندرو کدیویلا برای اولین بار روشهای جراحی ایجاد کرد که می تواند اندامهای تحتانی را افزایش دهد ، اولین عمل جراحی را انجام داد. با این حال ، در اوایل دهه 1950 به لطف گاوریل الیزاروف ، جراح ارتوپدی روسی مشهور شد. در حقیقت ، جراحی افزایش قد اغلب به عنوان جراحی الیزاروف گفته می شود.

نسخه های به روز شده از جراحی اکنون به ویژه در کشورهای آسیایی مانند چین محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. روش اصلی شامل شکستن استخوان درشت نی و فیبولا و اتصال فیکساتور به استخوان ها است که می تواند با افزایش 1 میلی متر در روز افزایش یابد.

این باعث می شود شکاف بین استخوان ها هنگام بهبودی افزایش یابد. هنگامی که استخوان شکاف را پر کرد ، استخوان های پا طولانی تر باقی می مانند و قد شما افزایش می یابد.

اگر اندام خیلی سریع بلند شود ، می تواند بافتهای نرم در حال توسعه را بیش از حد افزایش دهد که باعث درد شدید می شود و همچنین می تواند استخوان را از پر شدن شکاف باز دارد. به همین ترتیب ، اگر اندام خیلی آهسته طولانی شود ، قبل از اینکه کل فرایند طولانی تر شود ، استخوان سخت می شود.

مانند سایر راه های افزایش قد ، خطرات افزایش قد شما از طریق جراحی الیزاروف وجود دارد.

جوانب مثبت و منفی جراحی طولانی تر شدن پا

طرفداران ((يگافزایش قد مقاله قبل تر)) 

از آنجا که قد شما با جراحی دستکاری می شود ، قد شما افزایش می یابد. هیچ گونه حدس و گلی وجود ندارد که بلندتر شوید یا خیر.
افزایش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس.
سایر مزایای اجتماعی و حرفه ای که اغلب با بلندتر بودن همراه است. به عنوان مثال ، مطالعات نشان داده است كه افراد بلند قد اغلب احترام بیشتری می كنند ، فرصت های دوست یابی بیشتری و گاه غرامت بیشتر در محل كار را می دهند.
منفی

هزینه: جراحی اغلب از هر 50،000 دلار تا بیش از 100،000 دلار هزینه دارد.
بازه زمانی: کل فرایند می تواند بیش از یک سال طول بکشد. تا 3-4 ماه دیگر نمی توانید قدم بزنید.
درد: جراحی افزایش طول پا بسیار دردناک است  ((يگافزایش قد مقاله قبل تر)) و اغلب به عنوان یک روش “وحشتناک” شناخته می شود.
عوارض جراحی: اینها می تواند مواردی مانند عفونت و همچنین عوارض روانی و عاطفی ناشی از روند آسیب زا و طولانی را شامل شود.
در مرحله بعد ، اکنون زمان افزایش قد شما توسط 2-4 اینچ و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا جراحی افزایش طول پا برای شما مناسب است یا خیر ، آمده است: جراحی افزایش قد [http://growtallernaturallyx.com/height-increase-surgery-or- رشد بلندتر-به طور طبیعی-شما انتخاب می کنید]

اگر واقعاً می خواهید قد بلندتر شوید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4872832

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد