افسانه های افزایش قد

يظافزایش قد

((يظافزایش قد مقاله قبل تر))

وفور محصول به طور طبیعی افزایش قد در بازار باعث شده است که در میان افراد کوتاه مدت این موضوع به وجود بیاید که انتخاب یا کدام یک را انتخاب نکنند. محصولات زیادی در بازار وجود دارد که ادعا می کنند افزایش قد به طور طبیعی عاری از عوارض جانبی بحرانی است. شما ممکن است برخی از این موارد را تجربه کرده باشید ، با موفقیت کمی یا ناچیز. انواع مختلف محصولات افزایش قد متفاوت است از درمان های گیاهی گرفته تا کفش پاشنه بلند یا راهنماهای دوره هیپنوتیزم و حتی کتابچه راهنمای کاربر.

جذاب و بلند بودن تقریباً آرزوی هر فرد است. بیرون کشیدن چند اینچ از قد شما از استخوانهای طولانی تر با تعهد یا تلاش های خاص کار بسیار دشواری نیست.

محصولات ‘افزایش قد به طور طبیعی’ ممکن است نتایج رضایت بخش را ارائه ندهند ، اما هرگز به معنای این نیست که شما نمی توانید قد بلندتر کنید. همچنین می تواند به این معنی باشد که شما هنوز به کالای مناسبی نرس ((يظافزایش قد مقاله قبل تر)) یده اید. ناسا یک استراتژی برتر در جهت افزایش قد طبیعی را ارائه داده است که به مردم سراسر جهان کمک کرده است تا رویاهای خود را برای نگاه به قد بلند تر به واقعیت تبدیل کنند.

در زیر نکات مهمی آورده شده است که به شما کمک می کند به طور طبیعی به ارتفاع اضافه کنید.

تمرینات

افزایش قد طبیعی با حداقل حداقل 10 دقیقه ورزش قدرتمند که باعث افزایش لاکتات ، اکسید نیتریک ، اسیدیته عصبی و آدرنالین می شود. این تحریک رشد هورمون را نه تنها هنگام ورزش بلکه در طول بقیه زمانها نیز تحریک می کند. تجهیزات ورزشی که می تواند به عملکرد کافی ورزش زانو و ستون فقرات برای رشد قد کمک کند وزنهای زاویه ای ، دوچرخه ثابت ، سالن درب ، میز وارونگی و بوت و وزنه برداری از مچ دست است.

رژیم غذایی مناسب و خواب کافی

با خوابیدن هشت تا نه ساعت به طور طبیعی ارت ((يظافزایش قد مقاله قبل تر)) فاع خود را افزایش دهید. چربی ها و کربوهیدرات ها رشد هورمون ها را خنثی می کنند ، بنابراین باید از این موارد جلوگیری کرد. کافئین ، غذاهای آشغال ، الکل و نوشابه مانع از افزایش قد می شوند و نباید در رژیم غذایی قرار بگیرند. همچنین ، ترشح هورمون رشد توسط غده هیپوفیز سطح اوج خود را 1 ساعت و یک خواب می کند. بنابراین ، خواب صوتی از هشت تا نه ساعت برای افزایش قد طبیعی بسیار مهم است.

خلاصه

قد بلند بودن این روزها به عنوان بیانیه مد گرفته می شود در حالی که افراد کوتاه مدت با نوعی ننگ اجتماعی گیر می کنند. اگر کوتاه باشید ، زیرا هزاران محصول بسیار مؤثر که در بازار عرضه شده اند ، جای نگرانی نیست.

می خواهی

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2706132

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد