افسانه های افزایش قد

ورزش برای افزایش قد

((ورزش برای افزایش قد مقاله قبل تر))

((ورزش برای افزایش قد مقاله قبل تر))

ژنهای شما مسئول قد شما هستند. با این حال ، شما به راحتی می توانید تعدادی از روش ها را برای رشد قد بلند اتخاذ کنید. می توانید رژیم غذایی سالم تری بخورید و تمرینات قلبی انجام دهید. همچنین می توانید طولانی تر بر روی یک تشک محکم تر با پشت خود بخوابید. شما قطعاً باید از ارزشمندترین اسرار بلندتر در حال رشد نیز استفاده کنید. این روش ها واقعاً کار می کنند و شما نباید در اتخاذ همه آنها تردید کنید.

تا زمانی که تمرینات لگد زدن را انجام می دهید ، می توانید قد بلندتر داشته و پا های بسیار طولانی تری داشته باشید. این تمرینات می تواند به راحتی طول استخوان های بلند و براق شما را افزایش دهد. می توانید بوکس زدن یا یکی از محبوب ترین هنرهای رزمی را انجام دهید. در صورت تمایل می توانید فوتبال را نیز امتحان کنید. همچنین می توانید تعداد زیادی تمرین را انجام دهید که می توانید در خانه انجام دهید. کارهای معمول لگد زدن زیادی وجود دارد که انجام آنها آسان و حت ((ورزش برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ی دلپذیر است. شما باید هر روز ورزش کنید تا قد خود را به اندازه کافی افزایش دهید.

پرش برای افزایش قد شما ضروری است. شما نباید در بازی کردن هر چه بیشتر بسکتبال و / یا والیبال تردید داشته باشید. این ورزش ها سرگرم کننده هستند ، بنابراین مطمئناً از تجربه لذت خواهید برد. بسیاری از افراد این یکی از رازهای رو به رشد را نمی دانند ، اما می توانید در صورت پریدن طناب نیز قد خود را افزایش دهید. این نوع تمرین ، مزایای بسیار دیگری نیز دارد.

یکی از خارق العاده ترین اسرار در حال رشد بلندتر ، ماساژ زانوی حرکتی است. این واقعاً مؤثر است. شما برای رسیدن به نتایج مطلوب باید هر روز تا ده دقیقه آن را انجام دهید. باید بنشینید و استراحت کنید. سپس شما باید فقط با استفاده از نوک انگشتان و ناخن های خود به آرامی ماساژ دهید. شما باید حسی تکان دهنده داشته باشید. به نوبه خود ، بافت در زانوها مواد شیمیایی را آزاد می کند که رشد شما را تحریک می کند.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4363081

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد