افسانه های افزایش قد

ورزش افزایش قد

((ورزش افزایش قد مقاله قبل تر))

شما می توانید با تحریک غده ای که هورمون رشد انسانی به نام غده هیپوفیز را آزاد می کند ، رشد قد بلندتر کنید. حتی اگر شما در برخی از مدت قد بلندتر نشده اید و نمی دانید چگونه سریع قد بلند شوید ، می توان با استفا ((ورزش افزایش قد مقاله قبل تر)) ده از برخی تمرینات حرکات کششی ، پیروی از یک رژیم غذایی سالم ، خواب زیاد و خوابیدن و مصرف نوع مناسب مکمل ها ، که به انتشار HGH کمک خواهد کرد.

به طور معمول ، تمرین های کششی با نشان دادن بدن به مرحله رشد خود باعث تولید HGH می شوند و این باعث می شود بدن شما حتی بیشتر رشد کند. نمونه هایی از این تمرینات شامل لگد زدن به وزنه برداری ، بالا رفتن از دوچرخه سواری در صندلی ها ، لگد زدن به زمین ، پرش با وزنه ها ، کشش فرم ، کشش استقامت ، حلق آویز معکوس و بسکتبال است.

دومین موردی که باید بدانید ، حتی اگر تمرکز خود را بر روی نحوه بلندتر شدن سریع انجام می دهید این است که مطمئن شوید تمرینات شما با تغذیه مناسب دنبال می شود. همچنین باید در مکمل های مناسب این رژیم قرار گیرید. اطمینان حاصل کنید که به خود استراحت دهید و بخوابید زیرا ثابت شده است که بدن شما طی 5 ساعت از خواب رفتن ، بیشتر HGH را آزاد می کند و هرچه بیشتر بخوابید ، بیشتر آزاد می شود.

شما می توانید با بلند کردن تخت خود در انتها به ((ورزش افزایش قد مقاله قبل تر))  حدود 4 اینچ از زمین ، از تلاش بلندتر خود بیشتر کنید و به این ترتیب خواب خود را پایین تر از حد معمول بخوابید. در نتیجه پایین آمدن سر با خوابیدن به این روش ، می توانید از نیروی جاذبه استفاده کنید و به شما کمک می کند تا راهی برای بلندتر شدن را پیدا کنید ، بدون استفاده از مکمل های بلندتر احتمالاً خطرناک.

سرانجام ، خود را با پرتاب پول از کلاهبرداری که به طور بالقوه مضر رشد می کنند بلند نکنید که کارایی ندارد و با استفاده از نکات ذکر شده در بالا هورمون رشد طبیعی بدن را نگران نکنید. درست است که بعضی از افراد کوتاهتر وقتی در اطراف شرکت بلندتر هستید ، می توانند کمی احساس فرومایه کنند. بسته به نوع نگاه به آن ، افزایش قد شما می تواند آسان یا در بعضی مواقع دشوارتر باشد ، اما با استفاده از تمرین های صحیح ، خواب کافی ، قادر خواهید بود بر کوچه های مربوط به قد خود غلبه کرده و به طور طبیعی بلندتر شوید.

بیاموزید که چگونه Taller رشد کنیم [http: // gro

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4226206

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد