هورمون رشد افزایش قد

هورمون رشد انسانی و سایر عناصر اصلی که به شما در رشد بلندتر کمک می کنند

هورمون رشد . یکی از قدرتمندترین و موثرترین راه های افزایش قد ، افزایش هورمون رشد انسان در بدن است. هورمون رشد انسان صحت فواید آن را دارد. شما می توانید جوانی و سرزندگی خود را از دست بدهید ، وزن خود را کاهش دهید ، بیماری را درمان کنید و البته قد خود را افزایش دهید. بسیاری از افراد تزریق هورمون رشد انسانی را برای اضافه کردن اینچ به قد کلی خود مصرف می کنند ، اما من این را توصیه نمی کنم. راه طبیعی بهترین راه برای پیشبرد است.

 

شما می توانید با انجام تمرینات بی هوازی سطح هورمون رشد انسان را افزایش دهید. این نوع تمرین ها تمرینات با شدت بالا هستند که باعث تقویت عضلات می شوند. تمرینات بی هوازی تمرین های کوتاهی است که در جلسات سریع انجام می شود. این نوع تمرینات به اثبات رسیده است که به افزایش هورمون رشد انسان کمک می کند ، بنابراین نیازی به درمان HGH نیست.

 

تمرینات بی هوازی همانطور که آموخته ایم تمریناتی با شدت بالا هستند ، بنابراین شامل فعالیت هایی مانند بسکتبال ، اسپرینتینگ ، شنا و وزنه برداری می شود. هنگامی که در سطح شدید ورزش می کنید بدن هورمون رشد انسان را شلیک می کند ، که به بدن کمک می کند قد بلندتر شود.

 

نکته مهم بعدی رژیم گرفتن سالم است که باعث رشد می شود. استخوانهای شما به فسفر ، منیزیم و کلسیم نیاز دارند ، در حالی که ماهیچه های شما برای رشد به آب و پروتئین نیاز دارند.

چقدر غذا می خوریم و غذای سالم چقدر به میزان قابل توجهی بر سلامتی ، رشد و قد ما تأثیر می گذارد ، به همین دلیل مهم است که وقتی می خواهید رشد خود را افزایش دهید ، غذای سالم بخورید. نوع غذاهایی که مصرف می کنید به رشد شما کمک می کند و یا از رشد شما به حداکثر قد جلوگیری می کند.

 

شما باید در حال خوردن غذاهایی باشید که سرشار از پروتئین ، چربی ها و کربوهیدرات ها هستند. با خوردن غذاهایی مانند ماهی ، هویج ، جگر ، بادام ، لوبیا ، مرغ ، سبزیجات سبز و زرد و گوشت گاو ، به میزان کافی پروتئین ، کربوهیدرات و چربی ها در رژیم غذایی دریافت خواهید کرد.

اکنون نکته کلیدی که باعث می شود همه کارها شود ، آب است. آیا می دانید که آب به کوسن مفاصل و استخوانهای شما 22٪ آب کمک می کند؟ همچنین آب 75٪ ماهیچه های شما را تشکیل می دهد ، اکنون می توانید اهمیت آب را در هنگام بلندتر شدن بدانید؟

 

بدن در صورت عدم آبرسانی بدن نمی تواند به تمام قد خود رشد کند. احتمالاً شنیده اید که باید هر روز 8 لیوان آب بنوشید ، اما این درست نیست. برای اینکه بدانید چه مقدار آب برای نوشیدن شما باید وزن خود را به 2 تقسیم کند و این به این معناست که روزانه به چند اونس آب بدن نیاز دارید.

 

اگر واقعاً تمایل دارید قد بلندتر شوید ، پیروی از این مراحل ساده بر اساس یک امر مداوم مهم است. همیشه به یاد داشته باشید که هر کسی حتی اگر سالها رشد نکرده باشد می تواند قد خود را افزایش دهد!

براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد . http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد