افسانه های افزایش قد

نقش تستوسترون در افزایش قد

((نقش تستوسترون در افزایش قد مقاله قبل تر))

هوندا CR 80 یکی از محبوب ترین اعضای سری هوندا CR است که در اکثر دهه های 1980 و 1990 میلادی موتورسواری جهان را لرزاند ، پیش از آنکه هوندا تولید خود را در سال 2008 قطع کند.

نام Honda CR 80 احتمالاً مربوط به سالی است که اولین بار موتور سیکلت اولین بار در بازار حضور پیدا کرد ، که در سال 1980 بود. در آن روزها یک ماشین پدیده بود و در بیشتر عمر خود همینطور باقی مانده است.

از نظر زیبایی شناسی ، تمام رنگهایی که CR 80 در آن وارد می شود ، به جز رنگ سفید ، گرم هستند. رنگ های دیگر که در آن هوندا CR 80 به وجود می آید ، به هر حال ، شامل به اصطلاح قرمز قرمز ، به اصطلاح قرمز هسته ای و به اصطلاح “مبارزه با قرمز” می شوند. این موتور سیکلت علاوه بر رنگ سفید البته همانطور که قبلاً به آن اشاره شده بود علاوه بر رنگ سفید نیز به رنگ نارنجی است.

CR 80 یک ماشین خیلی سنگین نیست. وزن آن حدود 143 پوند است ، این دستگاهی است که یک مرد قدرتمند می تواند روی دستان خود بلند کند. از نظر رانندگی ، این وزن کم به معنی مانور آسان و راندمان مناسب سوخت است. با دیدن اینکه مقدار زیادی از سوخت در موتورهای سنگین تر “حمل” در اطراف آنچه كه در اصل وزن فلزات بی فایده است ، هدر می رود. با این وجود ای ((نقش تستوسترون در افزایش قد مقاله قبل تر)) ن واقعیت که CR 80 یک موتور سیکلت نسبتاً سبک است به معنای محکم بودن آن نیست. در ساخت آن ، به نظر می رسد که مهندسان هوندا واقعاً مغز خود را خاموش کرده اند تا به ماده ای برسند که هم از استحکام و هم سبک بودن وزن آن را در بسته بندی که هوندا CR 80 است با هم ترکیب کند. برای یک موتور سیکلت با وزن خود ، هوندا CR 80 نیز به طرز چشمگیری پایدار است.

CR 80 از مواردی است که با توجه به نیازهای سوار بلند طراحی شده است – اتفاقی که به نظر می رسد طراحان سایر مدل های موتور سیکلت را فرار می کند ، هرگز از این واقعیت غافل نشوید که بیشتر علاقه مندان به موتورسواری عملا افراد بلند قد هستند. این توجه برای سواران بلند به شکل صندلی آن است که بیش از 33 اینچ برج دارد – به گونه ای که یک دستگاه سوار قد بلند بتواند این ماشین را به راحتی سوق دهد.

نکته قابل توجه این واقعیت است که هوندا CR 80 یک دستگاه انتقال دنده شش سرعته است. در زمانی که هوندا CR 80 اولین بازی خود را در بازار انجام داد ، این یک شاهکار یک نبوغ مهندس ((نقش تستوسترون در افزایش قد مقاله قبل تر)) ی بود ، و به همین ترتیب تا به امروز باقی مانده است. هنگامی که بیشتر موتورسیکلتها دارای دنده پنج سرعته هستند.

ترمزهای موجود در CR 80 مبتنی بر مکانیک تک دیسک است که یک مکانیزم ترمز نسبتاً ایمن و کارآمد محسوب می شود. برای راحتی سواران خود ، هوندا CR 80 به سیستم تعلیق جلو و عقب “واقعی” مجهز شده است که به طور قابل توجهی تصفیه شده است.

مخزن سوخت در Honda-CR 80 می تواند حدود 1.5 گالن سوخت مصرف کند ، مطمئناً به اندازه کافی برای انتقال راحت یک شخص از یک شهر با پمپ بنزین به دیگری ، بدون اینکه نگران حمل و نقل “سوخت اضافی” باشد. حداکثر سرعت قابل دستیابی ، از هوندا CR 80 بین 70 تا 80 مایل در ساعت است ، که آن را در جایی نزدیک به بالای محدوده قرار می دهد ، تا آنجا که سرعت موتور سیکلت پیش می رود.

چندین واقعیت دیگر در مورد cr وجود دارد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3292423

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد