افسانه های افزایش قد

نظرات در مورد افزایش قد

((نظرات در مورد افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا غالباً تعجب می کنید که درجه صدک قد کودک شما به چه معنی است؟ آیا کنجکاو هستید که آیا این ابزار می تواند قد فرزند شما را در آینده پیش بینی کند؟ به طور معمول ، هنگام مراجعه به مطب پزشک معالج ، اغلب مشاهده می کنید که روال پزشک برای اندازه گیری قد ، وزن و دور سر کودک است. آنها همچنین درمورد رتبه بندی صدک قد فرزند شما به شما اطلاع می دهند و اندازه گیری های دیگر را در نمودار رشد یادداشت می کنید.

وقتی پزشک متخصص کودکان از نمودار رشد کودک شما یادداشت می کند ، آنها در واقع میزان رشد کودک شما را در مقایسه با همسالان خود کنترل می کنند. نمودارهای جداگانه ای نیز برای پسران و دختران وجود دارد. رتبه بندی صدک قد به این معنی است که قد کودک شما با نظرسنجی ملی مقایسه می شود.

به عنوان نمونه ، اگر قد فرزند شما 90 درصد صد درصد باشد ، این بدان معنی است که قد و ((نظرات در مورد افزایش قد مقاله قبل تر)) ی بیش از 90 درصد پسران در سن او و کمتر از 10 درصد پسران در همان سن است. اما به گفته متخصصان اطفال ، آنچه مهمتر است سازگاری الگوی نرخ رشد در طول زمان است. نگرانی بیش از حد در مورد رتبه صدفی فرزند شما هیچ نتیجه خوبی نخواهد داشت ، مسئله این است ، و باید به مرور زمان یک الگوی سازگار و ثابت ایجاد شود. به خاطر داشته باشید که یک کودک با تغذیه سالم و سالم افزایش قابل توجهی در وزن و قد خواهد داشت. هر کودک منحصر به فرد است و منحنی رشد آنها متفاوت است.

رتبه بندی صدک قد کودک برای والدینی که می خواهند پیشرفت فرزند خود را با سایر کودکان در همان سن و جنس مقایسه کنند ، مفید است. همچنین به آنها این ایده را می دهد که آیا قد فرزندشان در حد طبیعی است یا نه.

همچنین مواقعی وجود دارد که کودک شما در پایین جدول یا سطح پایینی نمودار سقوط خواهد کرد. این یک پدیده طبیعی است که در آن درجه بندی صدک ممکن است بالاتر از صدک 97 یا زیر  ((نظرات در مورد افزایش قد مقاله قبل تر)) صدک 3 باشد. این در واقع به برخی از عوامل محیطی بستگی دارد مانند کودک بیمار و بسیاری از عوامل مهم دیگر که ممکن است بر رشد کودک تأثیر بگذارد.

همچنین لازم به ذکر است که وزن و صدک قد کودک شما باید با یکدیگر مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال بگویید ، اگر پسرش در صدک 25 است برای قد ، وزن باید حدود صدک 10 باشد. این بدان معنی است که پسر شما ریزه اندام است و اندازه طبیعی بدن او است. اما اگر وزن فرزند شما از صدک 90 برای قد و صدک 10 برای وزن باشد ، این ممکن است برای پزشک زنگ خطر ایجاد کند و او ممکن است شما را به شما توصیه کند که از میزان تغذیه کودک خود نظارت کنید.

صدک قد کودک [http://babycalculators.com/baby-height-percentile/] ماشین حساب برای مادران جدید برای مقایسه قد کودک خود با کودکانی که دارای t هستند مفید است.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7443597

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد