افسانه های افزایش قد

نخافزایش قد

((نخافزایش قد مقاله قبل تر))

فکر کنید خیلی پیر هستید برای رشد 3 اینچ یا بیشتر؟ شما هرگز پیر نیستید تا قد بلند شوید! روش های زیادی برای به دست آوردن قد 3-4 اینچ وجود دارد اما مردم نمی دانند چگونه. در اینجا بهترین راه برای افزایش قد و رشد قد شما وجود دارد!

1. ورزش!

موضوع اصلی این مقاله هورمون رشد انسانی یا HGH خواهد بود. هنگامی که ورز ((نخافزایش قد مقاله قبل تر)) ش می کنید ، بدن شما نسبت به زمان استراحت حدود 400 درصد HGH بیشتری تولید می کند. حداقل هفته ای 3 بار تمرین وزنه برداری انجام دهید. کمتر از 3 بار و بدن شما از شر HGH که در تولید کار کرده اید خلاص می شود و قد نخواهید داشت.

2. بخوابید!

هنگام خواب ، بدن شما HGH شما را به کار می اندازد. زمان خوابیدن ، زمانی است که هورمونهای رشدی به استخوانها و ماهیچه های شما منتقل می شوند. یکی دیگر از جنبه های خواب در حال رشد بلندتر این است که ، هنگام خواب ، بدن شما به طور طبیعی شل می شود و به شما اجازه می دهد تا ستون فقرات شما طولانی تر شود و بدن شما در جای مناسب قرار بگیرد.

3. درست بخورید!

من به شما نمی گویم که رژیم خاصی را طی کنی ((نخافزایش قد مقاله قبل تر)) د ، اما مصرف مواد غذایی برای رشد بسیار مهم است. شما باید غذاهایی را بخورید که از نظر کلسیم ، منیزیم و ویتامین D بسیار پرمصرف باشند این غذاها باعث رشد استخوان می شوند و با بزرگتر شدن جلوی کوچک شدن ستون فقرات شما را بطور کامل متوقف می کند.

4. آویزان!

این به نظر احمقانه است اما اثبات شده است. نوعی به نوعی پیدا کنید و به سادگی روی آن چنگ بزنید و آویزان کنید. در حالی که آویزان هستید ، پشت و باسن خود را شل کنید. این باعث می شود کمر شما طولانی تر شود و ستون فقرات را به درستی تراز کنید و در نتیجه حالت بلند تری داشته باشید.

فرم

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2235999

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد