افسانه های افزایش قد

نحوه عمل جراحی افزایش قد

((نحوه عمل جراحی افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا می دانید رشد قد بلندتر به طور طبیعی نیاز به رعایت برخی قوانین اساسی دارد؟ برای اینکه بدن شما به درستی و به طور مداوم رشد کند ، مجبور به پیروی از برخی قوانین و نظم و انضباط هستید. عادتهای غذایی نادرست و شیوه زندگی ناگوار می تواند تغییرات شما را به منظور رسیدن به قد به موقع خراب کند.

در اینجا چند قانون طلایی وجود دارد که به شما در افزایش قد طبیعی مانند برج کمک خواهد کرد:

1) یک شیوه زندگی ساده را هدایت کنید ، بدون استرس. در طول روز در ساعتهای مناسب غذا بخورید. برای کارهای مختلفی که دوست دارید انجام دهید: ورزش ، مطالعه ، ناهار ، شام و غیره. روش کار بودن به شما کمک می کند قد خود را به صورت ثابت افزایش دهید.

2) غذای ارگانیک طبیعی که به رشد کمک می کند را ((نحوه عمل جراحی افزایش قد مقاله قبل تر))  امتحان کنید و بخورید. به هر قیمتی از فست فودهای آشغال خودداری کنید. تعادل خوبی بین کربوهیدرات ها ، پروتئین ها و فیبر موجود در مواد غذایی خود حفظ کنید.

3) حفظ بهینه وزن بدن می تواند در رشد قد طبیعی به شما کمک کند. وزن بیش از حد فشار به استخوان ها و ماهیچه ها وارد می کند و آنها را فشرده می کند.

4) مرتباً ورزش کنید تا بدن شما انعطاف پذیر و خطی باشد. حتماً ترکیبی از تمرینات کششی ، تمرین مقاومت و تمرینات تصحیح وضعیت را انجام دهید. تمرینات کششی و تصحیح وضع حمل به تنهایی می تواند چند سانتی متر به قد شما بیفزاید ، از این طریق شما را در افزایش قد طبیعی به شما کمک می کند.

5) مطمئن شوید که هر روز 8 تا 9 ساعت بخوابید. این مهمترین فعالیت برای رشد قد و قد شما است. سعی نکنید حتی به اشتباه خواب را کم کنید. ((نحوه عمل جراحی افزایش قد مقاله قبل تر)) 

6) بسیاری از آنتی بیوتیک ها و داروها می توانند به عنوان مهار کننده رشد عمل کنند. این داروها را بدون مشورت با پزشک مصرف نکنید. این داروها را فقط در صورت ضروری بودن مصرف کنید.

7) برای افزایش قد طبیعی بدن ممکن است به مکمل های اضافی دیگری که دارای کلسیم ، ویتامین ها و مواد معدنی هستند ، نیاز داشته باشد. با پزشک مشورت کنید و یک مکمل خوب داشته باشید که می تواند کلسیم به طور مداوم برای بدن شما تأمین کند.

پیروی از این قوانین طلایی مطمئناً به شما در رسیدن به قد کمک خواهد کرد.

در اینجا اسرار وجود دارد که شما هنوز آنها را نمی شناسید – می خواهید جزئیات یک روش علمی را اثبات کنید تا قد بلندتر شوید. 6 هفته به طور طبیعی؟ شما غذاها و تمرین های مهم برای هیگ را درک خواهید کرد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2466252

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد