افسانه های افزایش قد

نحوه افزایش قد در نوجوانان

((نحوه افزایش قد در نوجوانان مقاله قبل تر)) ((نحوه افزایش قد در نوجوانان مقاله قبل تر)) 

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا کسی می خواهد قد خود را افزایش دهد. برخی افراد احساس می کنند افراد قد بلند جذاب تر هستند و وقتی قد بلندتر هستید ، توجه به آن راحت تر است. برخی افراد احساس می کنند اگر قد بلندتر باشند ، در لباس خود بهتر به نظر می رسند. این ممکن است به این دلیل باشد که مدل های بسیار بلند لباس های شیک را ترویج می کنند.

تکنیک های زیادی برای افزایش قد استفاده می شود. برخی از این روش ها شامل ورزش هستند ، بنابراین اگر درگیر ورزش هستید ، بدن شما به اندازه کافی تغذیه و ورزش می کند. قد معمولاً ارثی است ، بنابراین اگر والدین شما کوتاه هستند ، شما نیز ممکن است کوتاه شوید. بنابراین وقتی جوان هستید ، ممکن است بخواهید از این عامل آگاه باشید. ما رشد می کنیم تا تقریباً بین سنین 16-18 سالگی. برخی از محصولات برای فروش ادعا می کنند که حتی بعد از 18 سالگی می توانید رشد کنید. با این وجود ، این موارد باید با احتیاط مصرف شوند زیرا می توانند خطرناک باشند. ((نحوه افزایش قد در نوجوانان مقاله قبل تر)) 

روش های کمتر مضر برای افزایش قد تغییر روش لباس پوشیدن است. یک تغییر ساده نوع کفش شما می باشد. کفش هایی با پاشنه های بالاتر وجود دارد که ظاهر را نشان می دهد. آنها در دسترس هم مردان و هم زنان است. برای اینکه کمتر مشخص شود که سعی در افزایش قد دارید می توانید از کفی مخصوص استفاده کنید. این کفی ها را می توان در اینترنت خریداری کرد و می تواند قد شما را تا 2 اینچ افزایش دهد. یکی از مزایای جانبی این کفی ها این است که می تواند در ایجاد درد پا ، پا و کمر نیز به شما کمک کند.

افزایش قد از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است. برخی از روشها می توانند خطرناک و خطرناک باشند. برخی از آنها بسیار ایمن هستند.

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

روی H کلیک کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2828935

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد