افسانه های افزایش قد

معجزه ای در افزایش قد

((معجزه ای در افزایش قد مقاله قبل تر))

در مجرد بودن برای دوره های قابل تحمل هیچ مشکلی نیست. یک دوره قابل تحمل مدت زمانی است که از مجرد بودن احساس راحتی می کنید. بسته به حدود درونی شما می تواند هفته ها ، ماهها یا حتی سالها باشد.

اما وقتی مجرد بودن خیلی فراتر از آنچه شما تحمل می کنید یا احساس راحتی می کنید ، می تواند به یک وضعیت ناسالم تبدیل شود که با خواسته های طبیعی شما مغایرت داشته باشد و حتی می تواند سهولت در تعامل با جنس مخالف را نیز مختل کند. این نیز ممکن است به نام یکتائیت شناخته شود.

آمارها نشان می دهد كه زنان بسیار قد بلند و مردان بسیار كوتاه احتمال ابتلا به یوزیتیت بیش از حد را دارند. دلیل این امر برای کسانی که در این دسته ها قرار می گیرند بسیار ساده و آشکار است.

مانند بقیه خانمها ، خانمهای بسیار قد بلند به دنبال مردهای دوستی هستند که قد بلندتر از آنها هستند و مردان بسیار کوتاه به دنبال زنهای کوتاه تر حتی به عنوان شریک زندگی هستند. این است که مطابق با تصویر زن ایده آل زن و شوهر زن که همه در ذهن خود نگه می دارد جایی که زن 2 تا 4 اینچ کوتاهتر است.

زنان بسیار قد بلند تنها هستند زیرا افراد مجرد قد بلند نادر هستند. از آنجا که اختلاف قد زیاد به اندازه یک مسئله مهم نیست اگر مرد قد بلندتر باشد ، مردان بسیار قد بلند احتمال اینکه دوست دختر داشته باشند از آنجا که قد برای آنها مسئله ای نبود. گزینه های دوستیابی بیشتر به احتمال کمتر مجرد بودن ترجمه می شود.

به همین ترتیب ، زنانی که زیر 5 فوت 2 هستند احتمالاً از همه مردان قد درخواست م ((معجزه ای در افزایش قد مقاله قبل تر)) ی کنند و احتمالاً کسی را انتخاب می کنند که قد بلندتر از یک مرد بسیار کوتاه باشد زیرا قد قد یک ویژگی جذاب محسوب می شود.

آیا من پیشنهاد می کنم که 5 مرد 2 مرد باید با 6 پای 4 زن جمع شوند تا تکلیف یکدیگر را برطرف کنند؟

اگرچه هیچ مشکلی با چنین ترکیبی وجود نخواهد داشت و همانطور که همه می دانند در دنیای افراد مشهور اتفاق می افتد و باعث ایجاد شایعات زیادی می شود ، درخواست از افراد عادی که ایده های محکمی در مورد صحت قد دارند ، خیلی زیاد خواهد بود. بنابراین در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد.

یک زن بسیار قد 6 پا 6 می تواند گزینه های دوست یابی خود را با در نظر گرفتن مردانی که در 5 فوت 10 یا قد بلندتر قرار دارند ، زیاد کند. او حتی در کنار مردی که از 5 10 کوتاه تر باشد اما به خوبی مانند یک ورزشکار مانند پاورلیفتر ساخته می شود خوب به نظر می رسد. بنای او تعادل و هماهنگی عالی برای قد او ایجاد می کند. ((معجزه ای در افزایش قد مقاله قبل تر)) 

همچنین ، او تمایل به سلطه بودن را احساس نمی کند زیرا یک مرد کاملاً ساخته شده احتمالاً به دلیل آموزش و تمرینات خود دارای شخصیتی قوی است. بنابراین زنان بسیار قدبلند فقط باید به طور گسترده تری فکر کنند که چه کسی تا به امروز است.

با مردان بسیار کوتاه فرق می کند. مانند بقیه مردان ، آنها به زنان قد بلندتری جذب می شوند و مشکلی با یکدیگر ندارند جز ترس از رد کردن. نکته اصلی در توسعه مهارتهای رویکرد بهتر و رفع اضطراب است. جلسات مربیگری با یک گوروی دوستیابی مشروع می تواند توصیه خوبی باشد.

به طور کلی ، زن و شوهرهای کوتاه قد زنانی قدیم به مکانی مشترک تبدیل می شوند و هیچ کس در مورد آن فکر نخواهد کرد. نه تنها چنین زوج هایی از نظر چشم ناز به نظر می رسند ، بلکه سکس هم هستند.

نفلی ساویدو مسیر یوگا را دریافت کرد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4932510

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد