افسانه های افزایش قد

مضرات قرص های افزایش قد

((مضرات قرص های افزایش قد مقاله قبل تر))

افراد زیادی وجود دارند که به دلایل مختلف نمی توانند این یا آن را بخورند. مدتها پیش توسط آشپزهای سرسخت طبیعت کشف شد که یک خانه قدرت از عوامل “رشد” در دانه های طبیعی یافت می شود. منظور از “رشد” به معنی افزایش قد واقعی شما نیست ، اگرچه ویتامین ها و مواد معدنی موجود در بذر برای جوانان بسیار مفید هستند.

دانه ها یک مزیت “رشد داخلی” دارند که ممکن است سیستم گوارشی شما را حیاتی کند. برای اصلاح مشکلات یبوست ، اسهال و سوء هاضمه ، شما می توانید بذرهایی را با ویتامین هایی مانند گروه پیچیده B خیس کنید. همین مورد در مورد سیستم عصبی نیز پیش می رود. دانه ها دارای مواد معدنی مانند کلسیم و فسفر در تعادل خوبی هستند به طوری که استخوان ها ، مایعات بدن و بافت های نرم تقویت می شوند. مواد معدنی موجود در دانه ها برای کمک به متابولیسم چربی با پروتئین ترکیب می شوند.  ((مضرات قرص های افزایش قد مقاله قبل تر)) فسفر دانه ها ماده اصلی تشکیل دهنده بافت مغز است. همچنین توجه داشته باشیم که آهن موجود در دانه ها برای کمک به تغذیه جریان خون که باعث شستشو و تغذیه هر سلول و بافت از جمله اندام و غدد شما می شود ، لازم است. بذرها می توانند واقعاً رشد مغز را با فروشگاه مواد مغذی ساخته شده در طبیعت تقویت کنند.

بذرهای متنوعی وجود دارد و شما می توانید بذرهای مختلفی متناسب با کام خود انتخاب کنید. از میان برخی از فروشگاه های بزرگ و تقریبا همه فروشگاه های بزرگ مواد غذایی شامل: جو ، ریحان ، گندم سیاه ، کارواش ، دانه کربوهیدرات ، دانه کتان ، دانه کنف ، ارزن ، مخروط کاج ، انار ، دانه خشخاش ، تخم سننا ، دانه کنجد و دانه های آفتابگردان همیشه محبوب اینها بسیار محبوب هستند ، این روزها تقریباً در همه جا موجود هستند. در یک زمان ، فقط “فاضل” آنها را می خورد ، اما سرانجام شک شدگان متوجه شدند که چگونه بذور آفتابگردان چنین منبع پویای ویتامین ها ، مواد معدنی ، پروتئین ها و آنزیم ها هستند ، تغییر قلب دارند. امیدواریم که این یک تغییر سالم باشد.

می توانید بذرهای زیادی خام بخورید. به عنوان مث ((مضرات قرص های افزایش قد مقاله قبل تر)) ال ، دانه های آفتابگردان پوسته پوسته ، هنگام خام بسیار خوشمزه هستند. با این حال ، برای تسهیل هضم ، خوب جوید. غذاها ، سوپ ها ، سالادها و سس ها را بپاشید. تخم گندم خام را امتحان کنید که منبع اصلی مواد مغذی معمولاً در فرآیند پخت است. آنها را خام بخورید یا روی غذاها ، گرم یا سرد بپاشید. روغن بذر در بسیاری از فروشگاه های بهداشتی موجود است. اینها سرشار از مواد معدنی مورد نیاز برای تقویت اعصاب هستند. روغنهای بذر غیر اشباع هستند بنابراین می توانند به شستشوی لجن از شریانهای شما کمک کنند.

سندی یک عاشق غذایی است که بیش از 10 سال است که وارد کار تغذیه شده است. او تجربه خود را در نکات آشپزی ، دستور العمل ها و همچنین راهنمای لاغری به اشتراک می گذارد.

او م

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3337130

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد