افسانه های افزایش قد

مضرات قرص افزایش قد

((مضرات قرص افزایش قد مقاله قبل تر))

قد بسیار مهم است. گفته شده است که افراد قد بلند در زندگی موفق تر می شوند زیرا این مزیت را دارند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد بویژه پسران به این موضوع بسیار نگران هستند. برای اینکه دریابید که چقدر هنوز می توانید رشد کنید ، مهم است که بدانید پسران در چه سنی متوقف می شوند.

پسران عموماً در سن 17 سالگی رشد خود را متوقف می کنند. برای برخی ، رشد متوقف نمی شود بلکه کندتر می شود. این زمانی است که مرحله بلوغ نزدیک به پایان خود است. بلوغ معمولاً بین 10 تا 13 سالگی است. در این مدت ، پسران کم کم رشد می کنند. رشد رشد معمولاً پس از ورود به بلوغ شروع می شود. به همین دلیل بیشتر پسران در ایام جوانی کوچک هستند. اما بعد از مدتی ، آنها خیلی سریع رشد می کنند و همراهان زن خود را از اینچ پیشی می گیرند. البته سنین گفته شده در بالا فقط تقریب است. این پرونده هنوز از فردی به فرد دیگر فرق می کند.

نظارت بر رشد فرزندانتان بسیار مهم است. اگر نسبت به بچه های دیگر کندتر باشد ، می ت ((مضرات قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) واند نشانه وضعیت سلامتی باشد. بهتر است اگر با پزشک یا متخصص کودکان صحبت کنید تا از وضعیت واقعی کودک خود مطلع شوید. پزشک همچنین می تواند به شما بگوید تا چه سن فرزند شما به رشد خود ادامه می دهد. نکته خوب پسران این است که حتی اگر استخوان متوقف شده باشد ، عضلات آنها همچنان ادامه خواهد داشت.

اگر به سن حیاتی نرسیده اید که قد راکد می شود و اگر می خواهید قد بلند تر شوید ، در اینجا چند نکته در مورد چگونگی افزایش قد شما آورده شده است.

ابتدا باید مطمئن شوید که مقدار کافی کلسیم و ویتامین D در بدن شما وجود دارد. کلسیم به رشد استخوانها کمک می کند و سلولهای قوی تری تولید می کند در حالی که ویتامین D به بدن کمک می کند تا کلسیم مورد نیاز بدن را از بدن خود جمع کند. اگر واقعاً می خواهید قد خود را افزایش دهید ، حداقل به دو لیوان شیر در روز نیاز ((مضرات قرص افزایش قد مقاله قبل تر))  دارید.

دوم ، شما باید اطمینان حاصل کنید که خواب کافی دارید. خواب زمانی است که بدن شما رشد می کند. اگر خواب کافی دارید ، می توانید مطمئن باشید که بدن شما در زمان استراحت قادر به ترمیم و پیشرفت خود است. بچه های جوان برای اطمینان از رشد حداقل 7 ساعت خواب تا 10 ساعت خواب دارند. همچنین باید برای جلوگیری از خستگی بیش از حد ، زود خواب باشید.

سوم ، شما باید مطمئن شوید که به پزشک خود مراجعه می کنید. ممکن است شرایط بهداشتی و درمانی وجود داشته باشد که از رشد شما جلوگیری می کند. در صورت وجود معاینه کامل پزشکی ، در صورت وجود آنها ، در تشخیص چنین مشکلاتی مفید خواهد بود.

قد مهم است اما آنچه مهمتر است سلامتی و اعتماد به نفس است.

سلام. من کارن هستم از زمان دوست من

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8035546

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد