افسانه های افزایش قد

مضرات عمل افزایش قد

((مضرات عمل افزایش قد مقاله قبل تر))

هورمون رشد انسانی (HGH) هورمون مهمی در بدن انسان است که وظیفه تحریک رشد سلولی را بر عهده دارد. HGH توسط غده ای به نام هیپوفیز ترشح می شود که می تواند در نزدیکی پایه مغز باشد. غده هیپوفیز ، یک غده کوچک ، در واقع پادشاه همه غدد در بدن انسان محسوب می شود.

توجه داشته باشید که HGH در حیوانات نیز وجود دارد. ترشح این هورمون در کودکان و نوجوانان در مقایسه با بزرگسالان زیاد است. این امر به این دلیل است که با افزایش سن ، هیپوفیز سیگنالی از مغز ما دریافت می کند تا هورمون HGH کمتر ترشح شود. پروتئین های موجود در هورمون های HGH (به شکل اسیدهای آمینه) به کودکان کمک می کنند قد بلندتر و بزرگتر شوند. از طرف دیگر ، هورمون های رشد HGH ، در بزرگسالان ، در داشتن جوانی به نظر می رسند و احساس انرژی بیشتری می کنند.

هورمون های رشد انسانی HGH باید در سطوح متوسط ​​موجود باشد تا برای بدن موثر و ایمن باشد. در مقادیر بیش از حد ، HGH می تواند باعث بیماری هایی مانند تومور هیپوفیز ، غول پیکر هیپوفیز یا حتی دیابت نوع دو شود. در صورت بروز تومور هیپوفیز ، علائم آن شامل درد مکرر سر ، اختلال در بینایی و کمبود سایر هورمونهای ترشح شده توسط غده هیپوفیز است. این نوع تومور معمولاً در بزرگسالان 40 سال و بالاتر مشاهده می شود. برای جراحی تومور می توان از روش جراحی و پرتودرمانی استفاده کرد.

ثانیاً ، غول پیکر هیپوفیز – در این حالت هورمونهای رشد HGH بیش از حد در نتیجه رشد بیش از حد سلولها و در نتیجه بدن غول پیکر است. برای کودکان ، این به طور معمول به معنای آن است که برای سن خود خیلی قد یا چاق هستند. مورد سوم بیماری دیابت نوع دو است. علائم این نوع دیابت اعصاب دردناک ، ضعف عضلات و مقاومت به انسولین است.

از طرف دیگر ، اگر HGH کمتر ترشح شود ، این یک سندرم کمبود هورمون رشد انسان محسوب می شود. در بزرگسالان ، این امر به این دلیل است که هیپوفیز کمتر فعال می شود. اگر کمبود در کودکان رخ دهد ، نتیجه آن عدم موفقیت رشد و قد کوتاه است. علائم دیگر این کمبود ساختار ضعیف استخوان و توده و همچنین سطح انرژی پایین تر است. علت اصلی این کمبود هورمون رشد انسانی HGH صدمه به غده هیپوفیز است. علت دیگر می تواند صدمه به بخشی از مغز باشد که به عنوان “ضربان ساز” عمل می کند ، به نام هیپوتالاموس.

یکی از راه های مناسب برای درمان کمبود هورمون های رشد انسانی ، جایگزینی HGH توسط هورمون های یکسان از طریق تزریق آن به جریان خون است. این روش نباید عوارض جانبی منفی داشته باشد زیرا جایگزین HGH با یک ترکیب ((مضرات عمل افزایش قد مقاله قبل تر))  مشابه است. یک گزینه ایمن و ارزان تر ، مصرف رهاکننده ها یا پیش ماده های HGH است که می تواند سطح بالاتری از هورمون های رشد طبیعی را که توسط غده تولید می شود ، القا کند.

هورمون رشد انسانی HGH قابل تزریق حتی در صورت عدم نقص در درمانهای زیر قابل استفاده است:

1. می تواند به عنوان یک ماده ضد پیری استفاده شود

2. تزریق HGH همچنین می تواند چاقی ، تنگی قد ، بیماری کرون و بیماری مولتیپل اسکلروزیس را درمان کند

3. کمک به سازندگان بدن و سایر ورزشکاران در بهبود عملکردشان.

توجه به این نکته مهم است که هورمونهای رشد انسانی نیز اثرات منفی دارند ، از جمله آنها به رشد سلولهای سرطانی در سرطان سینه ، روده بزرگ و ریه کمک می کنند. همچنین می تواند خطرات دیابت را افزایش داده و باعث درد مفاصل و ماهیچه ها شود. از هورمونهای رشد انسانی HGH نیز برای افزایش تولید شیر در گاوها و گاومی ((مضرات عمل افزایش قد مقاله قبل تر)) شها استفاده می شود.

با وجود عوارض جانبی منفی احتمالی آن ، هورمونهای رشد انسانی HGH می توانند قسمتهای بدن را سوزانده و سلولهای جدیدی تولید کنند که فرد را در تمام روز فعال و تازه نگه می دارد. به عبارت دیگر وقتی بدن به مقدار مناسب توسط بدن ما تولید شود ، این چیزی است که ما را مناسب و زیبا نگه می دارد.

یکی از بهترین و طبیعی ترین راه برای افزایش سطح HGH در بدن شما گرفتن رها کننده های HGH یا پیش سازها است. این قرص ها یا مکمل هایی هستند که باعث افزایش توانایی غده هیپوفیز در تولید هورمون های رشد انسانی مورد نیاز انرژی جوانی ، ظاهری و … می شوند ، امروزه قرص های زیادی از این نوع قرص ها در بازار وجود دارد ، بنابراین باید تحقیقات خود را انجام داده و بدانید کدام یک برای شما بهترین هستند

به کمک بیشتری نیاز دارید؟ دریابید که چرا GenF20

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/1191070

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد