افسانه های افزایش قد

مضافزایش قد

((مضافزایش قد مقاله قبل تر))

ممکن است یادگیری چگونگی قد بلند تر غیرممکن به نظر برسد. متأسفانه ، این اعتقادی است که اکثر افراد پس از رسیدن به قد “کامل” خود ، تمایل به داشتن آن دارند. با این حال ، مطالعات نشان داده اند که بدن انسان با استفاده صحیح از محرک های متمرکز مانند دستورالعمل های ارائه شده در این مقاله ، قادر به بلندتر شدن است. با تمرکز بر حالت طبیعی واکنشی بدن با اعمال خاص ، می توانید به بدن خود معلوم کنید که به طور طبیعی ، به طور موثر و بیش از همه با خیال راحت قد بلند کند.

با کمال تعجب ، تغذیه اولین قدم برای افزایش قد است. بدن شما به اندازه کافی به مواد مغذی کافی احتیاج دارد تا قد بلندتر شود ، به همان اندازه که به سلامتی و سلامت آنها نیاز دارد. یک رژیم غذایی مهمترین قدم برای حفظ یک سبک زندگی سالم است که به نوبه خود برای افزایش قد شما بسیار مهم است. خوردن مقدار مناسب کربوهیدراتهای طبیعی طبیعی مانند میوه و کربوهیدراتهای پیچیده موجود در غلات کامل و برخی سبزیجات مکان خوبی برای شروع است. همچنین داشتن منبع خوبی از چربی های سالم مانند روغن بادام زمینی ، آووکادو و روغن زیتون بسیار مهم است. چربی های اشباع نشده اشباع مانند روغن آفتابگردان و روغن ذرت را به همراه اسیدهای چرب امگا سه مانند ماهی قزل آلا ، روغن سویا و شاه ماهی تشکیل دهید. سرانجام ، به مقدار فراورده های لبنی کم چرب ، مرغ ، بوقلمون و حتی پودر پروتئین مقدار زیادی پروتئین دریافت کنید.

در مرحله بعد ، برخی از تمرینات بلندتر را در برنامه روزانه خود بگنجانید. ماهیچه ها از ستون فقرات ، استخوان ها و مفاصل شما حمایت می کنند تا به شما در رسیدن به بهترین وضعیت بدن کمک کنند. اگر به طور صحیح انجام شود ، استفاده منظم از این تمرینات می تواند به شما در افزایش قد کمک کند. این تمرینات می تواند شامل شنا ، تمرین های کششی ، پیلاتس و ((مضافزایش قد مقاله قبل تر))  یوگا باشد.

مرحله سوم این است که اطمینان حاصل کنید که مقدار مناسب خواب را دریافت می کنید. بدن شما از زمان استراحت برای ترمیم سلولهای خود و جایگزینی سلولهای در حال مرگ قدیمی استفاده می کند. اگرچه بسیاری از دستورالعمل ها 8 ساعت خواب را نشان می دهند ، این ممکن است برای شما خیلی زیاد یا خیلی کم باشد ، زیرا بدن همه افراد متفاوت است. دریابید که بدن شما هر شب به چه میزان خواب نیاز دارد تا بتواند به طور مؤثر عمل کند. همچنین مکمل های خاصی وجود دارد که ممکن است به بدن شما کمک کند قد شما را در هنگام خواب بلندتر کند.

در این میان ، مرحله چهارم استفاده از روشهایی است که می تواند شما را به طور طبیعی قد بلندتر کند. این به همان راحتی است که لباس هایی که می خواهید بپوشید. به عنوان مثال ، از خطوط افقی خودداری کنید. اگر کمربند می پوشید ، آن را زیر پیراهن یا ژاکت خود مخفی کنید. خطوط عمودی یا نوارها می توانند به شما کمک کنند قد بلندتر و نازک تر به نظر برسند. لباس هایی با الگوی بید یا چک شده می توانند کوتاه تر به نظر برسند. همچنین می خواهید از پوشیدن ل ((مضافزایش قد مقاله قبل تر)) باس هایی که به شدت تضاد دارند جلوگیری کنید ، زیرا این امر طول واقعی پا را نشان می دهد و می تواند کوتاه تر به نظر برسد. زنان این مزیت را دارند زیرا می توانند پاشنه های بالاتر بپوشند تا قد بلندتر به نظر برسند ، اما آقایان می توانند کفش هایی پیدا کنند که دارای ضخیم تر باشد تا بر توهم ارتفاع بیشتر بیفزاید. در آخر ، از لباس های ساخته شده از پارچه های سنگین یا حجیم خودداری کنید ، زیرا وزن اضافه می کنند و باعث می شوند کوتاه تر به نظر برسید.

با پیروی از این چهار مرحله ، شما باید در هیچ زمانی در رسیدن به آن ارتفاع اضافی قرار نگیرید.

GROWTHMAX PLUS باعث می شود قد شما با استفاده از تمام مواد طبیعی قد بلندتر شود تا بدن شما با افزایش تولید هورمون رشد پاسخ دهد. این هورمون ها باعث افزایش غضروف بین هر مهره در ستون فقرات شما شده و باعث طولانی تر شدن آن و افزایش قد شما می شوند. آنها

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6420361

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد