افسانه های افزایش قد

لژ افزایش قد شیراز

((لژ افزایش قد شیراز مقاله قبل تر))

روش های ساده ای برای رسیدن به اهداف خود در زندگی و همچنین قد بلند تر وجود دارد. شما فقط باید تمرین های صحیح را بدانید و چگونه آن را به درستی اجرا خواهید کرد ، بنابراین می توانید به موقع از آن استفاده کنید.

برای بلندتر شدن ، باید غذای مناسب بخورید ، هشت ساعت کامل بخوابید و تمرینات مناسب را انجام دهید. ممکن است تنفس و ماساژ عمیقی روی استخوان ها و ستون فقرات خود پیدا نکنید ، اما مطمئناً این امر در تحریک هورمون ها و غدد شما به دو برابر کار برای رشد قد شما کمک می کند.

تنفس عمیق برای رشد بلندتر ((لژ افزایش قد شیراز مقاله قبل تر)) 

تنفس عمیق باید به درستی انجام شود تا در تمرینات بلندتر رشد خود مؤثر باشد. این به اکسیژن بیشتری به بدن شما کمک می کند و اکسیژن وارد جریان خون شما می شود. از طریق اکسیژن رسانی مناسب ، خون شما اکنون می تواند خون اکسیژن شده و همچنین هورمون ها را به مناطق مناسب بدن منتقل کند.

بیایید بگوییم که شما حرکات روزانه خود را انجام می دهید ، آن را با تمرینات تنفس عمیق همراه کنید. از طریق تنفس عمیق به تنهایی ، باید روی استنشاق ، نگه داشتن نفس خود و بعد از آن ، بازدم تمرکز کنید. این تمرین بینی و دهان شما را درگیر می کند.

هنگامی که شما تمرینات تنفس عمیق مناسب را انجام می دهید ، باید با استفاده از بینی خود هوا را تنفس کنید ، هوا را با دهان خود نگه دارید و سپس هوا را از دهان خود بیرون بیاورید.

از طریق ماساژ رشد بلندتر کنید ((لژ افزایش قد شیراز مقاله قبل تر)) 

ماساژ یکی از راههای آرامش بدن است ، از طریق ماساژ دادن ، نقاط رفلکس که در قسمتهای مختلف بدن متمرکز شده اند ، می توانند تولید و عملکرد هورمونهای مربوط به رشد را تحریک کنند.

در واقع یک عصب خاص وجود دارد که به غده هیپوفیز متصل است ، که اگر از طریق یک نقطه رفلکس تحریک شود ، به غده هیپوفیز اجازه می دهد تا سیگنال هایی را به تیروئید ارسال کند ، و هورمون های رشد را نیز تحریک کند.

دو نکته رفلکس وجود دارد که می توانید روی آنها تمرکز کنید ، یکی در قسمت انگشت شست خود قرار دارد و دیگری از طریق تمام گردن شما. شما ممکن است این قسمت های بدن خود را با حرکت در جهت عقربه های ساعت ، تحریک کنید تا هورمون های رشد خود را تحریک کرده و آنها را به درستی در نواحی رشد مشخص بدن توزیع کنید.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2235934

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد