افسانه های افزایش قد

لغافزایش قد

((لغافزایش قد مقاله قبل تر))

کفش های افزایش قد و درج کفش افزایش قد به دلایل خوبی به سرعت محبوبیت پیدا می کنند. بسیاری از افراد نگران قد خود هستند زیرا دوست دارند قد بلندتر باشند. اگرچه روش هایی برای افزایش قد بدن وجود دارد ، از جمله تمرین های افزایش قد یا جراحی کشیدگی استخوان ، هیچ کدام با راحتی خرید یک جفت کفش افزایش دهنده قد یا درج مقایسه نمی شوند. در این مقاله به معرفی دو نوع رایج درجهای افزایش قد و همچنین رایج ترین نوع کفش های افزایش قد می پردازیم: کفی های یوکو / کیمی و کفش آسانسور.

کفی های یوکو / کیمی بر اساس اصول رفلکسولوژی ایجاد شده اند. نقاط طب س ((لغافزایش قد مقاله قبل تر)) وزنی روی کف پا وجود دارد و هر کدام از آنها به قسمت دیگری یا عملکرد بدن ما متصل می شوند. لنت های کفش Yoko / Kimi به گونه ای طراحی شده است که زبانه هایی را در مکان های خاصی برافراشته است که با هر قدمی که بر می دارید ، بر روی نقاط خاصی از طب فشار فشار وارد می کنید تا تولید هورمون رشد انسانی (HGH برای کوتاه مدت) تحریک شود ، که هورمونی است که اعتقاد بر این است که مسئول افزایش قد است. هرچه بیشتر آنها را بپوشید ، بیشتر اثربخش هستند. نکته منفی این محصولات این است که در حالی که برخی از افراد به دلیل اثربخشی خود در افزایش قد قول داده اند ، پیاده روی با این درج ها برای مدت طولانی می تواند باعث تاول یا خونریزی روی کف پا شود. این را باید قبل از خرید یک جفت از این نوع کفی در نظر بگیرید.

کفش های آسانسور افزایش قد ، که چندین دهه است که وجود دارد ، محبوب ترین نوع کفش افزایش قد است. اگرچه آنها در واقع بدن شما را بلندتر نخواهند کرد ، اما این کفش باعث می شود قد شما بلندتر به نظر برسد ، که این امر در خدمت بسیاری از افراد است. هنگام خرید یک جفت کفش آسانسور ، در داخل آنها درج هایی پن ((لغافزایش قد مقاله قبل تر)) هان پیدا می کنید که برای بالا بردن کفش پاشنه بلند شما به نظر می رسند تا قد بلندتر به نظر برسند. با پوشیدن آنها ، این کفش ها می توانند 2.7 اینچ به قد شما اضافه کنند. شما فقط نمی توانید از کفشهای معمولی خود درج یکسان استفاده کنید زیرا آنها را در آنها جای نمی دهد – کفش های آسانسور مخصوصاً برای قرار دادن درج ها طراحی شده اند. نکته خوب این است که کفش های آسانسور در سبک ها و اندازه های متنوعی وجود دارند و از کفش های “معمولی” نیز گران نیستند. با این حال ، آنها راحت ترین لباس نیستند و عادت می کنند.

اگر به دنبال افزایش قد هستید ، کفش و درج های افزایش قد ممکن است ارزش امتحان کردن را داشته باشند. آنها عوارض جانبی کمی یا ناخواسته ایجاد می کنند و خرید آنها گران نیست. بسیاری از افراد اینها را مفید دانسته اند ، و شما نیز ممکن است چنین باشید.

برای ماه

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3367537

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد