افسانه های افزایش قد

لسافزایش قد

((لسافزایش قد مقاله قبل تر))

وب سایت های متعددی وجود دارد که ارتفاع یوگا را افزایش می دهند دوره های ورزش را با چند صد دلار افزایش می دهند. آنها قول می دهند تا چند روز با حداقل 5 دقیقه ورزش روزانه ، چند سانتی متر به قد شما اضافه کنند. من تعدادی از این محصولات را پشت سر گذاشته ام ، به عنوان یک مرد 5/4 قدم من همیشه پاشنه آشیل از عزت نفس من بوده است. بسیاری ا ((لسافزایش قد مقاله قبل تر)) ز این برنامه ها نه تنها ناکارآمد بلکه خطرناک بودند. این تمرینات به اصطلاح افزایش قد یوگا شامل حرکات مختلفی بود که می تواند باعث پارگی عضلات یا حداقل فشار آنها شود.

در پی ناامیدی من از این محصولات ، من می خواهم بازپرداخت از فروشندگان تحت سیاست تضمین بازپرداخت 100 their آنها. بعد از گذشت چند روز انتظار و پاسخی از این هنرمندان کلاهبرداری ، متوجه می شوم که صفحه وب آنها حذف شده است و هیچ اثری از آنها یا محصول آنها باقی نمانده است.

من تجارب مشابهی را از طرف افرادی مانند من در انجمن های مربوطه و پاسخ های yahoo مطالعه کردم و مشخص شد که گروه گسترده ای از فروشندگان در تلاش بودند که چند صد دلار از پول ما را امتحان کنند. من نمی خواستم اجازه دهم این تجربیات منفی مانع از پیدا کردن راه حلی برای مشکل قد من شوند. من قبل از شروع خرید ، به تحقیق دقیق درباره کالایی که در اینترنت پیدا کردم ، شروع کردم و به همه خوانندگانم توصیه می کنم که همین کار را انجام دهند. اگر م ((لسافزایش قد مقاله قبل تر)) ی خواهید از کلاهبرداری مانند بسیاری از ما خودداری کنید ، باید کارهای خانه خود را قبل از خرید هر یک از محصولات بلند قد آنلاین انجام دهید.

بعد از ماهها تحقیق ، توانستم فروشنده ای را پیدا کنم که پاسخگوی سوالات و رزروهای من در مورد محصول او باشد و در کل مراحل تبادل شفاف – از جمله کمک به من در این برنامه حتی بعد از خرید ، شفاف بود. این محصول شامل تمرینات ، رژیمهای غذایی و سایر عناصر است که نه تنها جامع و مؤثر است بلکه با رعایت ایمنی در ذهن تکمیل می شود.

3 ماه بعد ، من از نتایج و معامله دلپذیر و دلپذیر بسیار راضی هستم ، و من از صمیم قلب دکتر داروین اسمیت را توصیه می کنم ، Grow Taller 4 Idiots را به هر کس دیگری که در آنجا وجود دارد به دلیل قد خود رنج می دهد. من همه را به شدت ترغیب می کنم قبل از خرید هر کالای آنلاین ، تحقیق خود را دنبال کنند ، زیرا من اهمیت آن درس را سخت آموختم –

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2017403

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد