افسانه های افزایش قد

سن افزایش قد دختر

((سن افزایش قد دختر مقاله قبل تر))

خواب فقط کاری نیست که شب ها به بالش ضربه بزنید و صبح بیدار شوید. برای این خیلی مهم است
سلامتی مطلوب و همچنین بسیار مهم اگر بخواهیم قد بلندتر رشد کنیم. در طول خواب غده هیپوفیز ما مقادیر زیادی هورمون رشد یا هورمون رشد انسانی را ترشح می کند. ما در طول خواب نه فقط به این دلیل که بدن ما در حالت  ((سن افزایش قد دختر مقاله قبل تر)) استراحت است بلکه به دلیل همین هورمون رشد انسانی رشد می کنیم. بنابراین ، مهم است که بدانید که چگونه این هورمون رشد را در طول خواب افزایش دهید.

طول مهم است ، ما هر شب حدود 8 ساعت زمان نیاز داریم. ناکافی بودن آن بر سلامتی ما و همچنین تولید هورمون رشد انسان تأثیر می گذارد. با این حال ، ما همچنین باید کیفیت را در نظر بگیریم. همچنین یک عامل بسیار مهم است که می تواند به افزایش ترشح HGH در هنگام خواب کمک کند. اگر در حالت نیمه خواب بیدار باشیم ، بدن ما HGH را به طور موثری تولید نمی کند.

بنابراین ، دریافت 8 ساعت خواب عمیق بدون وقفه بسیار مهم است. به منظور انجام این کار ، همه چیز را انجام دهید تا فضایی کاملاً و دنج ایجاد شود. اتاق شما باید تاریک و بوی تازه باشد. می توانید شمع معطر یا روغن ضروری گرم کنید. اسطوخودوس ، وانیل و سیب سبز از بهترین عطرها هستند ، تحقیقات نشان داده اند که می تواند به کاهش اضطراب و القاء خواب کمک کند.

همچنین مطمئن شوید که تهویه مطلوبی دارید ،  ((سن افزایش قد دختر مقاله قبل تر)) درب یا پنجره را باز بگذارید و یا می توانید فن را روشن کنید تا هوا حرکت کند. نوشیدن شیر قبل از خواب نیز به افزایش HGH کمک می کند زیرا شیر حاوی اسیدهای آمینه اساسی کامل است. یکی از آنها اسید آمینه تریپتوفان است که به القاء خواب نیز کمک می کند. تنفس عمیق همچنین به تمرین آرامش کامل از طریق تمرینات تنفسی درست قبل از خواب کمک می کند.

همچنین یکی دیگر از نکات مهم برای افزایش ترشح هورمون رشد انسان ، پرهیز از خوردن یک وعده غذایی سنگین به ویژه آن دسته از رژیم های پر کربوهیدرات قبل از خواب است. نکته این است که از افزایش انسولین که تمایل به خاموش کردن تولید هورمون رشد انسانی دارد جلوگیری شود. مطالعات نشان داده اند که روزه گرفتن 2 ساعت قبل از خواب ، می تواند به افزایش ترشح هورمون رشد در هنگام خواب کمک کند. بنابراین به یاد داشته باشید که از خوردن نزدیک به خواب خودداری کنید.

برای اینکه

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3204312

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد