افزایش قد بدون جراحی

راه های افزایش قد بدون جراحی

راه های افزایش قد بدون جراحی . درست است که بسیاری از افراد قد را با عزت نفس و اعتماد به نفس برابر می کنند. بعضی از افراد کوتاهتر ممکن است احساس فرومایگی را تجربه کنند. یک افسانه مشترک وجود دارد که به محض پایان بلوغ ، شما قادر به ادامه رشد نیستید. این واقعیت ندارد ، زیرا در سراسر جهان افرادی وجود داشته اند که قد خود را به خوبی در دهه سی افزایش داده اند. در مورد روشهای مختلفی که قد بلندتر می شوید صحبت خواهیم کرد. برخی از این نکات طبیعی و برخی دیگر جراحی هستند.

 

یکی از راه افزایش قد بدون جراحی ورزسش است . ورزش طبیعی ترین روش برای افزایش قد است. اگر به عنوان یک نوجوان شروع به ورزش کنید ، رشد متوسط ​​قد خواهید داشت. اما ورزش به عنوان یک بزرگسال می تواند باعث رشد مداوم شما شود. با یک مربی حرفه ای و جسمی بهداشت مشورت کنید تا به شما توصیه کند که در چه حرکات ورزشی برای بلندتر شدن بهتر است. قبل از شروع رژیم ورزش خود ، اندازه گیری هایی را انجام دهید تا بتوانید سابقه پیشرفت خود را حفظ کنید.

 

برخی افراد عمل جراحی را بلندتر می دانند. این یک روش خطرناک است که مبتنی بر این ایده است که استخوان ها می توانند دوباره تولید شوند. این فرآیند که به عنوان پوکی استخوان پریشان شناخته می شود ، در اصلاح ناهنجاری ها به کار رفته است. تصمیم به استفاده از وسایل جراحی برای افزایش قد باید جدی گرفته شود. این فرایند بسیار گران ، دردناک است و زمان زیادی برای بهبودی طول می کشد.

 

گزینه دیگر برای قد بلند تر ، استفاده از کفش های خاص است. این کفش ها کف پوش های پنهانی دارند تا ظاهر قد را به شما نشان دهند. سالها پیش کفش های قد بلند دارای کفش پاشنه بلند بودند ، بنابراین همه می دانستند که شما سعی می کنید قد بلند شوید. اما این کفش های جدید در بازار بدون اینکه کسی بداند قد ایجاد می کند.

علاوه بر این روش های ذکر شده ، داروهای خاصی وجود دارند که می توانند به رشد قد شما کمک کنند. شما فقط باید با توصیه و نظارت پزشک این گزینه را دنبال کنید.

 

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید . براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد .

http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد