افسانه های افزایش قد

خانم لطفی افزایش قد

((خانم لطفی افزایش قد مقاله قبل تر))

بعد از تماشای بازی های ژیمناستیک المپیک بازی های 2012 لندن ، من خاطرنشان کردم که این رویداد تحت سلطه ورزشکاران ، نوجوانان و افراد کوچکتر از 5 سال 2 قرار گرفته است “و به نظر می رسد که کاملاً واضح است که چرا بچه های جوان تر چابک تر ، انعطاف پذیر تر هستند. خیلی وزن نکشید ، بنابراین ، راحت تر می توان کمی از وزن خود را دور انداخت. خوب ، بهترین انسان برای این رویداد باید درست پیروز شود ، بنابراین ، من قبول می کنم که ، مانند ورزشکاران خود. در ژیمناستیک زنان المپیک اگر شما بالای 25 سال سن دارید ، برای ورزش به نظر می رسد فراتر از تپه هستید. باشه ، اجازه دهید صحبت کنیم.

می بینید که هنگام تماشای تمرینات حصیر ، به نظر می رسد که این منطقه برای ورزشکاران بزرگ خیلی کوچک است ، زیرا فیزیک صرف اظهار می دارد که سرعت بیشتری برای رسیدن به آنها می رود تا بتوانند فریم ها و وزن های بزرگتر خود را بپیمایند. هر چه بلندتر باشند در هنگام انجام ترفندهای غلط فضای بیشتری را می طلبند. این بدان معنی است که آنها با انجام کارهای ((خانم لطفی افزایش قد مقاله قبل تر))  روزمره از خطر خارج می شوند و نمی توانند برخی از ترفندهای موجود در فضای مورد نظر را تکمیل کنند. به نظر می رسد که برای ورزشکاران قد بلند کمی ناعادلانه است و به آنها ضرر بزرگی می بخشد.

حال اگر منطقه فضای تشک بر اساس قد فرد محاسبه شود ، چه می شود پس از آن برای همه علاقهمندان عادلانه است. ببینید من هیچ چیز در برابر افراد کوتاهتر یا نوجوان ندارم ، خوب من یک بار خودم بودم ، با این همه ، در تمام انصاف کاری که باید انجام شود ، یا برای اندازه نیاز به طبقه بندی دوگانه داریم. به نفع افزایش رقابت و اجازه دادن به چابک ترین و بهترین مجریان برای برنده شدن ، ما باید راهی برای انجام این کار بیابیم.

من یک حصیر با یک خط پیش بینی شده از سقف را برای خارج از مرزها پیشنهاد می کنم ، و اگر کسی پروژه را از آن خط خارج کند ، بر روی بدن آنها به عنوان اثبات تخفیف نقطه دیده می شود. می بینید ، ما نمی توانیم فقط تشک ها را برای همه بزرگتر کنیم ، در غیر این صورت افراد کوتاهتر فقط می توانند کارهای اضافی را انجام د ((خانم لطفی افزایش قد مقاله قبل تر)) هند ، زیرا فضای بیشتری برای برداشتن آن خواهند داشت ، بنابراین ، ما به یک تشک نیاز داریم که بتواند مورفوسی یا مرز مشخصی را تغییر دهد. برای هر ورزشکار جالب به نظر می رسد که هیچ کس در این باره اشاراتی نکرده است ، زیرا بدیهی است که به دلیل اندازه آنها ، این ورزشکاران بزرگتر ناعادلانه و مضر است.

در دنیایی که نگران تبعیض افراد دارای اضافه وزن است ، چرا نمی توانیم نسبت به ورزشکاران بزرگتر انصاف داشته باشیم ، زیرا بسیاری از این ژیمناستیکهای بزرگ بزرگ رشد خواهند کرد و اگر قوانین را اصلاح کنیم ، آنها می توانند سالها بدون آن رقابت کنند. ضرر بزرگ برای غلبه بر – لطفا همه اینها را در نظر بگیرید و به آن فکر کنید.

لنس وینسلو بنیانگذار فکر آنلاین است. لنس وینسلو امیدوار است که از موضوع امروز لذت برده باشید. http://www.WorldThinkTank.net – موضوع مهمی برای گفتمان دارید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7221296

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد