افسانه های افزایش قد

جلوگیری از افزایش قد

((جلوگیری از افزایش قد مقاله قبل تر))

گذشته از زیبایی نهایی آنها ، سواحل بالی نیز برای گشت و گذار فوق العاده است. در اینجا ، 6 مورد از بهترین آنها را برای مرجع شما خلاصه کرده ام.

1. نوسا لمبونگان

نوسا لمبونگان جزیره ای کوچک است که در حدود بیست کیلومتری ساحل شرقی بالی واقع شده است. می توانید طی یک ساعت با قایق موتوری به این مکان برسید. چندین سفر دریایی مانند Balihay Cruises و Bali Cruise Bounty خدمات حمل و نقل را برای رسیدن به این جزیره ارائه می دهد. این جزیره برای گشت و گذار فوق العاده است. علاوه بر این ، دارای چشم انداز طبیعی خیره‌کننده است که برای گشت و گذار بسیار جالب است. شما همچنین می توانید در اینجا غواصی و غواصی انجام دهید.

در Nusa Lembongan ، شما می توانید به راحتی گشت و گذار کنید زیرا ساحل در اینجا خیلی شلوغ نیست. برای بیشترین لذت از گشت و گذار ، بین آوریل و اکتبر که موج به حداکثر ارتفاع خود می رسد ، به گشت و گذار بروید.

2. ساحل سرنگان

ساحل سرنگان در یک جزیره کوچک در نزدیکی دنپاسار واقع شده است. اگرچه به پایتخت بالی نزدیک است ، اما ساحل سرنگان به اندازه كوتا و سانور شلوغ نیست. این ساحل مورد علاقه بسیاری از گشت و گذارها است. موج در اینجا برای مبتدی خوب است زیرا ارتفاع آن فقط چهار تا شش پا است. بهترین زمان گشت و گذار در سرنگان صبح ، از آبان تا آوریل است. ((جلوگیری از افزایش قد مقاله قبل تر)) 

3. کوفه ریف

Kuta Reef مکانی ایده آل برای گشت و گذار در ساحل معروف کوتا است. موقعیت مکانی دقیق Kuta Reef در جلوی هتل Sandhi Pala Motel یا در حدود 800 متری دریایی قرار دارد. برای رسیدن به Kuta Reef ، می توانید یک قایق را که در نزدیکی ساحل موجود است اجاره کنید.

4. اولوواتو

اولوواتو در شمال بالی و نزدیک به پورا اولوواتو قرار دارد. فقط موج سواران حرفه ای به دلیل موج بسیار زیاد مجاز به گشت و گذار در اینجا هستند. این اغلب به عنوان محلی برای رقابت گشت و گذار استفاده می شود.

5. پادانگ گالاک

ساحل Padang Galak به عنوان ساحل Ketewel  ((جلوگیری از افزایش قد مقاله قبل تر)) نیز گفته می شود. این ساحل یکی از بهترین مکانهای تفریحی در بالی شناخته شده است. برای رسیدن به این ساحل ، تنها با بیست دقیقه سفر با تاکسی از دنپاسار نیاز دارید. Padang Galak همچنین نزدیک سانور است. این مکان گشت و گذار مورد توجه بسیاری از گردشگران ، به ویژه ژاپنی ها قرار گرفته است.

6. ساحل Medewi

ساحل Medewi در Regment of Jembrana واقع شده است. رفتن به این ساحل آسان است. فقط دو ساعت باید از دنپاسار رانندگی کنید. ساحل Medewi همچنین به عنوان یکی از بهترین نقاط گشت و گذار در بالی شناخته شده است ، مناسب برای خوانندگان آماتور یا حرفه ای. شما می توانید هر زمان در اینجا گشت و گذار کنید ، اما من توصیه می کنم صبح این کار را انجام دهید.

اینده

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8999615

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد