افسانه های افزایش قد

تکواندو و افزایش قد

((تکواندو و افزایش قد مقاله قبل تر))

بیشتر افراد معتقدند که انتشار CO2 بشر ، سیاره ما را می کشد و باعث گرم شدن فاجعه ای می شود. این فقط مزخرفات کامل و مطلق است ، اما برای انسان ها معمولی است که اهمیت خود را بر روی کره زمین به این ترتیب مشاهده کنند – یک انکار واقعی از واقعیت. بدبینان آب و هوا دیوانه نیستند ، آنها به درستی علم پشت پرده را زیر سوال می برند. علم به اجماع متکی نیست. اگر یک نفر ، می گویند کوپرنیک معتقد است زمین گرد است و هر کس دیگری از جمله کلیسای کاتولیک می گوید مسطح است ، فرقی نمی کند – اگر دور باشد ، گرد است.

مقاله جالبی در مجله Reason با عنوان وجود داشت. “دانشمندان آب و هوا داده های دما را برای سیاستمداران و احمق ها دستگیر کردند ، ادعا می کنند Whistleblower – بروزرسانی دیگری در مورد” علم حل و فصل “تغییرات آب و هوا ،” توسط رونالد بیلی ، 6 فوریه 2017.

ظاهراً به یک دانشمند آب و هوا در NOAA گفته شد كه داده های قدیمی را برای داده های قدیمی جمع آوری شده توسط کشتی ها ریخته و ضبط كند. آنها اساساً داده های بسیار دقیقی را از شناورها می گیرند که دمای آب را در همان ارتفاع اندازه گیری می کند ، مخالف داده های جمع آوری شده کشتی که در آن شخصی طناب را روی پهلو و دماسنج پرتاب می کند. چرا؟ آنها NOAA می خواستند داده هایی را نشان دهند که افزایش شدید دما را نشان می دهد ، که دقیقاً در دسترس نبود ، شناورها کاهش اقیانوس (نزدیک دمای سطح) یا وقفه در گرم شدن آب و هوا اقیانوسهای ما را نشان می دادند.

چرا NOAA به دانشمندان خود دستور می دهد از داده های قابل اعتماد کمتری استفاده کنند؟ از آنجا که یک جلسه کنگره در حال آمدن بود و مقاله تحقیق نتیجه می شود به کنفرانس IPCC (پنل بین المللی تغییرات آب و هوایی) آورده شود. آنها ادعا كردند كه در آخرین لحظه مقاله ، بدون زمان برای بررسی همسالان ، اما اگر آنها از دانشمندان برجسته بخواهند كه مقاله را بخوانند و در مورد روشهای مورد استفاده برای آنها اظهار نظر كنند ، مطمئناً می توانستند در چند روز بررسی همسالان داشته باشند. داده های آماری

این به عنوان بنیانگذار یک Think Tank که به صورت آنلاین فعالیت می کند ، این مرا بسیار نگران می کند ، و من از ربوده شدن علم به خصوص در مورد علم آب و هوا که برای مهار سرمایه داری و ایجاد یک سوسیالیست نخبه جهانی استفاده می شود ، بسیار رنج بردم. طرز فکر برای تنظیم کل بخش های انرژی کشورها ، اقتصادها و تمرکز سیاسی. متأسفانه ، این اولین بار نیس ((تکواندو و افزایش قد مقاله قبل تر)) ت که ما این را دیدیم. رسوایی های دیگر شامل نمودار “چوب هاکی” است که توسط جیم هانسن از ناسا ارائه شده و یک واکنش زنجیره ای کامل را که توسط ال گور مطرح شده است ، تنظیم می کند. سپس نقاشی ’97٪ دانشمندان موافق بودند ‘، جایی که هیچ کس نپرسید که دانشمندان با چه سؤالی موافق بودند. سؤالات این بود:

(1) آیا آب و هوا ما تغییر می کند؟
(2) آیا آب و هوای ما گرم است؟
(3) آیا انتشار انسان از دی اکسید کربن تاثیری در گرم شدن دارد؟

خوب ، حتی شک و تردید در نظریه گرمایش جهانی ، تعریف شده به این شرح: انتشار گاز CO2 توسط انسان باعث گرم شدن فاجعه بار است – با این سه سؤال بالا موافق است. در مورد سوال اول؛ البته تغییرات آب و هوایی ما ، برای 4 میلیارد سال تغییر کرده است. (2) آیا آب و هوای ما گرم می شود: بله ، ما “نیز ظاهر می شود” در روند گ ((تکواندو و افزایش قد مقاله قبل تر)) رمایش طولانی مدت است. (3) بله ، در هر زمان چیزی را به یک سیستم محدود اضافه می کنید ، حتی اگر 0.05٪ باشد ، روی آن سیستم تأثیر می گذارد. با این وجود ، در چنین درصد اندک ، طاقت فرسا بودن اقتصادها ، ایجاد نزاع در بشریت و کاهش سطح زندگی و کیفیت زندگی 7.7 میلیارد نفر در سیاره زمین بسیار مضحک است.

کلاهبرداری در مورد تغییرات آب و هوایی و رسانه ها جنون فریب و تغییر کلاهبرداری را تغییر می دهند و این طرح چیزی درست از کتاب بازی Club of Rome است. رهبران چقدر احمق هستند که به این نخبه گرا های جهانی سوسیالیستی اجازه دهند از این طریق ایالات متحده آمریکا را کنترل کنند؟ شاید برای متوقف کردن این مزخرفات کاری انجام شود ، شاید اکنون زمان خوبی باشد؟ به این فکر کنید.

لنس وینسلو یک Ne را راه اندازی کرده است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9637824

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد