افسانه های افزایش قد

تکنیک های افزایش قد

((تکنیک های افزایش قد مقاله قبل تر))

هر دفتر نیاز به نوع خاصی از طراحی دارد که می تواند مشخصات مورد نیاز را در خود جای دهد. فضاهای اداری باید به صورت استراتژیک طراحی شوند تا از فضای حداکثر و مؤثر استفاده شود. تقسیم بندی دفتر بهترین راه حل را ارائه می دهد زیرا گزینه های پارتیشن بندی موجود امروزه به راحتی و بدون هیچ زحمتی قابل تنظیم است و همچنین به راحتی جابجا می شود. این پارتیشن ها نسبتاً ارزان تر از دیوارهای ساخته شده ثابت هستند و فضای کار خصوصی خود را به کارمندان می دهند. انواع مختلفی از پارتیشن وجود دارد که امروزه بسته به بودجه و نیاز آنها می توان از آنها استفاده کرد.

نوع پارتیشن از کف تا سقف یک نوع پارتیشن است. این کار تصویری از یک اتاق واقعی را ایجاد می کند و به دلیل ارتفاع آن باعث حفظ حریم خصوصی زیادی می شود. این امر از ایجاد مزاحمت در جمع همکاران در نزدیکی جلوگیری می کند و برای اتاق های کنفرانس و سالن های جلسات مناسب است. پارتیشن های کف تا سقف را می توان با موادی مانند شیشه ، فلز و پانل های شیشه ای با قاب آلومینیومی ، دیواره های گچی ، قاب های چوبی لمینت و غیره ایجاد کرد و در صورت لزوم می توان دوباره مرتب کرد.

پارتیشن های شیشه ای گزینه خوب دیگری است. آنها نور بیشتری به داخل اتاقها می گذارند. اگر حفظ حریم خصوصی یک نگرانی است ، از صفحه نمایش می توان در شیشه استفاده کرد. پرده های ونیزی همچنین می توانند برای اضافه کردن حریم خصوصی بیشتر به پارتیشن ها استفاده شوند. ارتفاع پانل های شیشه ای می تواند از تقسیم ارتفاع کامل تا نصف قد تقسیم شود. از عینک های شفاف یا یخ زده می توان برای زیباتر شدن فضای داخلی دفتر استفاده کرد.

از پارتیشن های اداری به طور گسترده برای تقسیم و ایجاد فضای اتاق ها استفاده می ش ((تکنیک های افزایش قد مقاله قبل تر)) ود. این مکانهای کاری کوچک خصوصی از مواد سبک ساخته شده و انعطاف پذیری را به فضای اداری اضافه می کنند. مکعب ها از سه طرف با فضای ورودی روی دیوار چهارم محصور شده اند. در صورت فراهم بودن چرخ در قسمت پایین ، پارتیشن های قابل حمل قابل حمل به راحتی قابل حمل هستند. این ویژگی اجازه می دهد تا حرکات آسان و مفید و تنظیمات در هر زمان دیگری تغییر یابد. این همچنین به افزودن تنوع در طراحی داخلی دفتر کمک می کند و یکنواختی از یک طراحی ثابت را می شکند. دیوارهای آکاردئونی نوع دیگری از پارتیشن بندی کف تا سقف است که به راحتی می تواند به سمت بیرون یا داخل آن جمع شود تا بتواند تراز پارتیشن ها را تغییر دهد.

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند ضمن پارتیشن بندی ، یک سبک اضافی را به فضای داخلی ادارات اضافه کند. اتمام نهایی پارتیشن ها با تخته گچ یا شیشه جلوه ای غنی به آن می بخشد. لعاب سیلیکون نیز گزینه خوبی است. درهای دیوارهای پارتیشن را می توان با موادی مانند چوب ، شیشه یا شیشه با قاب های آلومین ((تکنیک های افزایش قد مقاله قبل تر)) یومی بطور دقیق طراحی کرد. این دیوارهای تقسیم کننده را می توان با تزئین بیشتر دکوراسیون داخلی فضای اداری یا چسباندن کاغذ دیواری های جالب روی آنها بیشتر تزئین کرد.

مواد غیر قابل اشتعال برای پارتیشن ها این روزها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. دفاتر ساخته شده در محوطه کارخانه باید با مواد محکم طراحی شوند. در هنگام طراحی دیوارهای پارتیشن می توان از دیوارهای مخصوص صدا استفاده کرد. بعضی از دیوارهای پارتیشن به زمان بیشتری نیاز دارند تا نصب شوند و بعضی دیگر از نظر بقیه از نظر بقیه عزیزتر هستند. بنابراین بسته به حداکثر بودجه و مدت زمان صرفه جویی ، نیاز به پارتیشن های مناسب انتخاب شده است. برای تقویت جذابیت بصری مطب ، باید پارتیشن های دیواری اداری را با طراحی کلی ژل کنید.

ویشال صراف متخصص دفتر بین المللی است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7251193

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد