افسانه های افزایش قد

تعبیر خواب افزایش قد

((تعبیر خواب افزایش قد مقاله قبل تر))

سلام به بچه گربه پاشنه سلام. این رویکرد انقلابی در مورد کفش توسط آدری هپبورن ، ابتدا در خنده دار صورت ، سپس در تلنگر مد قرن – صبحانه در تیفانی مشهور شد. هیچ انکار نیست که این پاشنه ها همه کلاس هستند!

ارتفاع اندکی کاهش یافته همراه با زاویه خمیده و آرام پاشنه در واقع دارای یک تاریخچه جالب از آنچه شما احتمالاً متوجه شده اید می باشد. در حقیقت ، تقریباً می توانید بگویید که تاریخچه پاشنه بچه گربه نسبتاً خالص است …

از کجا همه شروع شد:

همه اینها از دهه 1950 آغاز شد. Stilettos به تازگی توسط طراح کفش فرانسوی ، Roger Vivier ، که قصد طراحی کریستین دیور را داشت ، اختراع شده است. آنها کاملاً به معنای واقعی کلمه ، جهان را با طوفان به دست گرفتند. به استثنای پوشیدن در هواپیما به دلیل مقررات ایمنی ، استیلتوس در همه جا پوشیده شده بود. البته آنها ارزان نبودند. مادران تا زمانی که نتوانند اولین جفت خود را خریداری کنند ، پس انداز می کنند و با خوشحالی از خانه می رقصند و با افزایش قد جدید احساس باورنکردنی می کنند.

چه کسی آنها را تماشا می کرد؟ چرا ، فرزندان آنها البته. دختران جوان به شدت مایل به دیدن ، به عنوان “بزرگتر” ، بر روی کفش مادر خود امتحان می شوند ، و رویای خود را آغاز می کنند. طبیعتاً ، چون هزینه کفش چندان رؤیایی نبود ، مادران به شدت از این موضوع خوششان نمی آمد.

معرفی … پاشنه کم!

به دلایل مختلف ، از جمله ناراحتی های احتمالی و به دنبال داشتن بیش از حد جنسی ، ((تعبیر خواب افزایش قد مقاله قبل تر))  استیلت ها به عنوان هیچ موردی برای کودکان لقب نگرفتند. یعنی تا زمانی که یک طراح ناشناس فرصت های مالی دنیای پاشنه را درک نکرد. و بنابراین پاشنه بچه گربه به دنیا آمد!

این کفش ها که به عنوان “پاشنه تمرین” برای دختران جوان نامیده می شدند ، قد تقریباً 1.5 – 2 اینچ داشت. معمولاً کودکان برای اهداف رسمی پوشیده می شوند ، کودکان هر وقت ممکن بودند سعی می کردند این لباس را بپوشند. البته با یک تکه عطر و یک پف پودر آرایش نیز. از این گذشته ، آنها در تلاش بودند تا حد ممکن بزرگ شوند و همه چیز را از مادرشان یاد گرفته اند.

کفش پاشنه بلند بچه گربه:

در اواخر دهه 1950 – اوایل دهه 1960 ، پاشنه بچه گربه را درآورد! دیگر محدود به کودکان نبود – همه می خواستند آنها را بپوشند! زنی که لیاقت بیشتر اعتبار را دارد آیکون صفحه نمایش ، آدری هپبورن است. او به طور مشهور کفش برای چهره خنده دار خنده دار سال 1957 خود را اهدا کرد. تولیدکنندگان نگران این بودند که او در مقایسه با  ((تعبیر خواب افزایش قد مقاله قبل تر)) ستاره ستاره Fred Astaire خیلی بلند به نظر برسد – بنابراین پاشنه های بچه گربه خوب ol ‘2 اینچ نیز کم کم آمد.

دقیقاً مثل همین – این پاشنه ها چیز بزرگ بعدی بودند! البته با ظهور کفش های سکو در اواسط دهه 1960 ، آنها موقتاً از نفع خود خارج شدند. اما هنگامی که جکی O دوباره شروع به پوشیدن آنها کرد – البته با کلاه های جعبه تابلوی بدنام او زوج شد ، آنها دوباره به رادار مد رفتند.

بچه گربه های پاشنه امروز:

آدری هپبورن؟ جکی ا؟ جای تعجبی نیست که پاشنه های بچه گربه جزء اصلی مد روز امروزی هستند. ما آنها را در باند فرودگاه های پرادا ، والنتینو و البته – دیور – دیده ایم. با هواداران مشهور از جمله میشل اوباما ، الکسا چونگ و دوقلوهای اولسن ، جای تعجب نیست که پاشنه بچه گربه ها برای ماندن در اینجا هستند.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7891028

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد