افسانه های افزایش قد

تضمینی ترین راه افزایش قد

((تضمینی ترین راه افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا به دنبال فروش kinkajou هستید؟ قبل از اینکه پیش بروید و این کار را انجام دهید ، در این مقاله وقت بگذارید تا درباره این نوع حیوانات عجیب و غریب بیشتر بخوانید. Kinkajous ، که از آن به خرس های عسل نیز یاد می شود ، حیوانات اهلی عجیب و غریب واقعاً جالب در خانه هستند.

یک کینکاجو برای فروش به دلیل ویژگی های دوست داشتنی امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین حیوانات خانگی عجیب و غریب در نظر گرفته شده است. خرس های عسل یکی از پستانداران است که به خانواده گوشتخواران تعلق دارد به نام Procyonidae. این خانواده گوشتخوار همچنین شامل olingos ، ringtails ، cacomistles ، coimimisis و raccoons است. خرس عسل مربوط به جنس Potos است و معمولاً به عنوان یکی از اعضای خانواده میمون ها اشتباه می شود. گذشته از اینکه به آنها خرس عسل گفته می شود ، از آنها به عنوان خرس های خورشید نیز یاد می شود ، زیرا صورت آنها شبیه به یک توله خرس است. علاوه بر این ، بدن آنها شباهت های خاصی با پارازیت دارد. خرس های خورشید حیوانات بسیار عجیب و غریب اجتماعی هستند و به دلیل طبیعت شیرین بودن نیز شناخته می شوند. آنها حیوانات شبانه هستند و همین امر باعث می شود که افراد در طول روز مشاهده نباشند. یکی از بهترین خصوصیات جسمی آنها ، خزهای پشمی آنها است که با یک روکش بیرونی و سایه ای از طلا جفت می شود که یک لایه خاکستری را در زیر هم می پوشاند. ((تضمینی ترین راه افزایش قد مقاله قبل تر)) 

حتی اگر آنها در معرض خطر نیستند ، آنها یکی از گرمترین اهداف شکارچیان غیرقانونی محسوب می شوند و در تجارت غیرقانونی تجارت حیوانات خانگی بسیار ارزشمند به حساب می آیند. خز آن اغلب توسط شکارچیان غیرقانونی به بازار عرضه می شود زیرا به عنوان ماده ای گرانبها برای تولید زین اسب و کیف پول در نظر گرفته می شود. علاوه بر این ، این حیوانات عجیب و غریب نیز برای غذا شکار می شوند.

خرس های عسل به طور متوسط ​​25 سانتی متر یا 10 اینچ دارند. آنها معمولاً بین 3 تا 7 پوند یا 1 تا 3 کیلوگرم وزن دارند. طول عمر آنها یکی از مهمترین مواردی است که در مورد برنامه داشتن یکی از این حیوانات به عنوان حیوان خانگی در منزل باید بدانید. خرس های عسل از 20 تا 25 سال در اسارت زندگی می کنند. از نظر رژیم غذایی آنها ، خرس های عسل معمولاً از میوه ، شهد ، حشرات و برخی از پستانداران کوچک تغذیه می کنند. آنها بومی آمریکای مرکزی و جنوبی هستند. آنها در جنگل های گرمسیری شکوفا می شوند. آنها در زنان در 30 ماهگی به بلوغ جنسی و برای مردان 18 ماه می رسند. وقتی خ ((تضمینی ترین راه افزایش قد مقاله قبل تر)) انمها باردار می شوند ، معمولاً برای 112 تا 118 روز حاملگی می شوند و به طور معمول 1 تا 2 نوزاد به دنیا می آورند.

بیایید به حقایق جالب تر بپردازیم. حتی اگر بیشتر خرس های خورشید فقط از 20 تا 25 سال زندگی کنند ، برخی از آنها می توانند به طول عمر 40 سال برسند. آنها معمولاً وقتی در طبیعت هستند در سایبانها شکوفا می شوند و به ندرت پایین می روند و زمین را لمس می کنند. آنها واقعا زبان های طولانی دارند که طول آنها 7 اینچ است. آنها از زبانهای خود برای رسیدن به اعماق گلهای گرمسیری برای تغذیه شهد استفاده می کنند. از آنجا که آنها به طور طبیعی شبانه هستند ، خرس های خورشید از روز بیدار می شوند. علاوه بر این ، آنها همچنین از حرکات ناگهانی و سر و صدا تحریک می شوند.

اگر به دنبال kinkajou برای s هستید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5715046

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد