افسانه های افزایش قد

تجربیات افزایش قد

((تجربیات افزایش قد مقاله قبل تر))

در استان میسنس ، واقع در شمال شرقی آرژانتین ، یکی از شگفت انگیزترین جاذبه های این کشور یعنی آبشارهای معروف دنیای ایگوازو وجود دارد. این شگفتی های طبیعی در داخل پارک ملی ایگوازو واقع شده است و سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید از آنها می آیند.

آبشارها با یک کلمه گوارانی “Iguazu” خوانده می شوند که به معنی “آب بزرگ” است. این دقیقاً بهترین نام برای این اثر تاریخی شگفت انگیز است که مانند یکی از شگفتی های جهان به حساب می آید. آبشارهای باورنکردنی در انتهای رودخانه ایگوازی تا رودخانه پارانا با پرش تماشایی 80 متر و عرض 4 کیلومتری ایجاد می شوند.

Foz do Iguazu دارای 275 آبشار است و برجسته ترین آنها آبشار گارگانتا دل دیابلو با 80 متر ارتفاع است که بازدید کنندگان می توانند در یک پیاده روی چوبی در فاصله 50 متری از آن تماشا کنند.

برای کشف این آبشارهای شگفت انگیز مسیرهای زیادی وجود دارد. یکی از آنها از طریق راه پله های ایجاد شده در همان سنگ برای فرود به سواحل رودخانه ایگوازو است. در آنجا می توانید سقوط آبشارها را تماشا کنید و همچنین از طریق رودخانه به سمت جزیره سن مارتین حرکت کنید. یکی دیگر از جذابیت های جالب بازدید و لذت بردن از استخر طبیعی است که در اثر سقوط آبشار Dos Hermanas ایجاد شده است.

بازدیدکنندگان همچنین می توانند از طریق پیاده روی چوبهای برتر ، قدم بزنند تا سقوط آبشارها را از ارتفاع مشاهده کنند. این چشمگیرترین منظره ایگوازو است که در آن بازدید کنندگان آبشارهای عظیم Bossetti و El Chico و البته شگفت انگیز Garganta del Diablo را مشاهده می کنند ، جایی که مرز آرژانتین با برزیل است. ((تجربیات افزایش قد مقاله قبل تر)) 

برای حفاظت از این منطقه طبیعی شگفت انگیز ، که توسط یونسکو به عنوان Patrimony of Mankind نامگذاری شد ، آرژانتین پارک ملی ایگوازو را با 67 هکتار رودخانه و جنگل ایجاد کرد. در اینجا بازدیدکنندگان دیدگاه ها و جزایر ایجاد شده توسط دلتا رودخانه ها را پیدا می کنند و همچنین با پوشش گیاهی گرمسیری مانند ceibos ، گل طبیعی آرژانتین ، کف دست ها ، برگهای وحشی و سایر گونه ها در تماس خواهند بود.

در پارک ملی ایگوازو جانوران دیگری مانند کت ، تاشکان ، عقاب ها و مارمولک های کوچک و حتی حیواناتی که در معرض خطر انقراض قرار گرفته اند مانند یگوارات ، یاکارا ، آنتاتر و سایر مواردی که در این پارک یک محیط طبیعی محافظت شده پیدا می کنند.

این پارک ملی در تنها 17 کیلومتری شهر پورتو ایگوازو ، شهری کاملاً مجهز برای گردشگری واقع شده است و دارای هتل های بین المللی ، بانک ها ، کازینوها ، فروشگاه ها و کلیه خدمات و امکاناتی است که ممکن است مهمانان آن در مدت اقامت خود به آنها احتیاج داشته باشند. همچنین مکانهای تفریحی در سواحل رودخانه ایگوازو مانند ((تجربیات افزایش قد مقاله قبل تر))  زمین گلف ، رستوران ها ، نمایشگاه های صنعتگر با عناصر فرهنگ های برزیل ، پاراگوئه و آرژانتین و موارد دیگر وجود دارد.

Puerto Iguazu همچنین دارای بسیاری از موزه های تم مربوط به محیط گرمسیری منطقه مانند موزه تصاویر جنگل ، موزه Mbororé و دیگران است.

این شهر همچنین مرز سه گانه بین پاراگوئه ، برزیل و آرژانتین است ، بنابراین گزینه های بسیاری برای گردشگری پرماجرا ارائه می دهد. همچنین مکان مناسبی برای لذت بردن از تعطیلات فوق العاده در یک بهشت ​​گرمسیری و جادویی است. برای همه اینها ، Foz do Iguazu و Misiones در سفر شما به آرژانتین شگفت انگیز ضروری هستند

ماریل لیزانا چندین اثر هنری را تألیف می کند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/1890462

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد