افسانه های افزایش قد

بیوکنزی افزایش قد

((بیوکنزی افزایش قد مقاله قبل تر))

نحوه رشد قد یک سؤال متداول است. بر این اساس کتابچه های بی شماری در خارج وجود دارد که قول می دهند در 4 هفته 5 یا بیشتر از اینها با تکنیک های خود رشد کنید. برخی حتی تحسین می کنند قرص های بلندتر رشد می کنند …

اما بیایید جدی باشیم: اگر شما بیش از 25-27 سال سن دارید ، هیچ راهی برای رشد آ ((بیوکنزی افزایش قد مقاله قبل تر)) ن وجود ندارد. هیچ روش مخفی یا اصطلاحاً قرصی وجود ندارد که بتواند این کار را انجام دهد.

در واقع ، پس از بسته شدن صفحات رشد ، استخوانهای ما دیگر نمی توانند رشد کنند. این حالت معمولاً در سنین 18 تا 21 سالگی برای پسران و 16 تا 16 سالگی برای دختران اتفاق می افتد. اما این خبر خوب است:

افزایش قد هنوز امکان پذیر است – صرف نظر از سن شما! و به همین دلیل است: برخلاف استخوانهای شما که نمی توانند بعد از سن خاصی رشد کنند ، ستون فقرات شما می تواند! آنچه شما باید انجام دهید تمرینات کششی خاصی است. اثبات علمی وجود دارد که می توانید با استفاده از تمرینات کششی ویژه ، حداکثر 3 اینچ قد (ابدی) داشته باشید. هم اکنون به چگونگی کارکرد آن می پردازیم:

ورزش های کششی باعث تقویت و تقویت ماهیچه هایی می شوند که ستون فقرات شما را تقویت می کند. پس از ایجاد آنها ، ستون فقرات شما طول و یک اینچ یا دو صاف می کند. به این ف ((بیوکنزی افزایش قد مقاله قبل تر)) رآیند ، فشار ستون فقرات گفته می شود. به دنبال آن ، دیسک های ستون فقرات و غضروف های ستون فقرات شما ضخیم تر می شوند که در نهایت به بدن بلندتر منتهی می شود.

در اینجا یک تمرین کششی خوب به نام “The Skier” وجود دارد: با پاهای خود 3 فوت از هم بایستید. بازوهای خود را روی سر خود تا حد ممکن بالا ببرید. حالا خم شوید و بازوهای خود را از طریق پاها فشار دهید. 5 ثانیه استراحت کنید ، سپس صاف کنید. قبل از خواب ، هر روز 6 تکرار انجام دهید.

و حتی اگر می خواهید بدانید که قد بلندتر شود ، حتی خبرهای خوبی نیز وجود دارد: بسیاری از افراد دارای مشکلات ستون فقرات (به عنوان مثال انحنای) هستند که آنها را از اینچ قد بلند می کند. اگر می دانید که چگونه آنها را اصلاح کنید ، همچنین اینچ قد خواهید گرفت.

P.S. شما چشمان خود را باور نمی کند ، بنابراین

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/1991437

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد