افسانه های افزایش قد

بهترین راه افزایش قد

((بهترین راه افزایش قد مقاله قبل تر))

اگر از قد بلند بودن راضی نیستید ، نگران نباشید. افراد زیادی وجود دارند که فارغ از اینکه قدشان قد باشد ، فقط از قد طبیعی خود راضی نیستند. چرا می خواهید قد بلندتر باشید؟ بیشتر افراد می خواهند قد بلندتر باشند زیرا آنها معتقدند که اعتماد به نفس بیشتری به آنها می دهد و این می تواند یک مزیت بزرگ برای ورزش باشد. برخی نیز معتقدند بلندتر بودن باعث جذابیت بیشتر آنها می شود. هرچه دلیلی برای تمایل به قد بلندتر داشته باشید ، خبر خوب این است که می توانید ارتفاع طبیعی خود را افزایش دهید. این نیازی به استفاده از دارو یا سایر داروهای مضر ندارد. نکته اصلی افزایش قد در ورزش ، درست غذا خوردن و خواب کافی است. ممکن است ساده به نظر برسد اما بسیاری از مردم از این مسئله که قد بلندتر است در مقابل همه آنها درست بوده است آگاه نیستند. ((بهترین راه افزایش قد مقاله قبل تر)) 

ورزش یکی از مؤلفه های مهم برای بلندتر ساختن خود است. برای دیدن نتایج روزانه چقدر ورزش باید انجام دهید؟ نگران نباشید ، لازم نیست ساعتها کار کنید. هر روز 10 دقیقه زمان لازم برای دیدن نتایج است. بعضی از تمرینات در مورد افزایش قد شما بهتر از سایرین است اما هر نوع تمرین بهتر از هیچ است. ورزش به افزایش قد شما کمک می کند زیرا باعث افزایش سطح آدرنالین ، لاکتات و اکسید نیتریک در بدن می شود. اینها به نوبه خود به تحریک فعالیت هورمون رشد کمک می کنند که نقش مهمی در تعیین قد شما خواهد داشت. روزانه ورزش کنید و بهترین موقعیت برای افزایش قد طبیعی خود را دارید.

درست خوردن نه تنها در حفظ وزن مطلوب بدن بلکه در قد شما نیز نقش مهمی دارد. شما باید از هر نوع غذای آشغال پرهیز کنید و این به معنای نوشیدن نوشابه یا نوشابه نیز هست. کربوهیدرات ها و سایر غذاهای چرب با غیرفعال کردن هورمون های رشد تأثیر منفی بر روی قد طبیعی شما دارند. به همین دلیل باید از غذاهای ناخواس ((بهترین راه افزایش قد مقاله قبل تر)) ته در جایی که ممکن است اجتناب کنید ، زیرا خوردن آنها فقط رسیدن به حداکثر ارتفاع طبیعی خود را برای بدن سخت تر می کند.

خواب نیز بسیار مهم است. شما باید حداقل 8 تا 9 ساعت در روز بخوابید. من می دانم که این مسئله برای بسیاری از افراد دشوار است وقتی که شما توجه می کنید که اکنون زندگی بسیاری از ما مشغول زندگی است. با این وجود ، خواب کافی به بدن کافی است تا بتوانید هورمونهای رشدی را که آزاد می کنید در هنگام خواب انجام دهید تا کارهایتان را انجام دهید. گرسنگی بدن از خواب لازم شما بدین معناست که شما به این هورمون ها زمان لازم را برای رشد بدن نمی دهید.

آیا می خواهید راز واقعی را بدانید که چگونه قد بلندتر شود [http://www.gettallernaturally.info/]؟ نکات فوق فقط به سطح تمرینات ، غذاها و موارد دیگر اشاره کرده است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3783123

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد