افسانه های افزایش قد

بهترین دارو برای افزایش قد

((بهترین دارو برای افزایش قد مقاله قبل تر))

شما بعضی از قوانین ساده برای رشد بدن را دنبال می کنید و شاید مجبور نباشید به دنبال اط ((بهترین دارو برای افزایش قد مقاله قبل تر)) لاعاتی در مورد چگونگی قد بلند تر باشید. برخی از این قوانین عوامل عقل سلیم و برخی از آنها واقعیت های مبتنی بر تحقیقات علمی هستند. به عنوان مثال تحقیقات نشان می دهد که هورمون رشد انسانی مصنوعی می تواند عوارض جانبی و عوارض سلامتی زیادی ایجاد کند و از این رو لازم است از آن جلوگیری شود.

اولین نکته مهم برای حفظ رشد و بلندتر شدن پیروی از روال روزمره خود است. یک شیوه زندگی ناگوار اغلب منجر به عدم تعادل هورمونی می شود. این امر باعث کاهش فعالیت غدد هیپوفیز می شود. اگر غدد هیپوفیز شما کاملاً فعال نباشد ، تأمین هورمون رشد انسانی تأثیر منفی خواهد گذاشت. بنابراین اگر می خواهید قد به طور طبیعی و به تدریج قد را افزایش دهید ، یک روال مناسب را حفظ کنید.

یکی دیگر از دلایل عمده رشد لک لک ، عدم تحرک جسمی است. فقط در خانه یا محل کار خود محدود نشوید. مدتی را برای ورزش بگذارید. در صورت امکان به پارکی بروید که در آن هوای تازه تنفس کنید. همچنین به طور مرتب از یک سالن ورزشی دیدن کنید. فعالیت بدنی منظم باعث می شود استخوان های شما قوی و سالم بماند ((بهترین دارو برای افزایش قد مقاله قبل تر)) . ورزش باعث می شود استخوان ها و ماهیچه ها نیز منعطف شوند.

سومین عامل کلیدی که باعث رشد یا شکسته شدن می شود ، رژیم غذایی متعادل است. رژیم غذایی داشته باشید که ترکیبی مناسب از پروتئین ، کربوهیدرات ، ویتامین و مواد معدنی باشد. این می تواند از ترکیب غذاهایی مانند مرغ ، غلات سبوس دار ، جوانه ، شیر ، میوه و سبزیجات ناشی شود. یک رژیم غذایی مناسب به شما کمک می کند متابولیسم مناسب بدن را حفظ کنید و به طور طبیعی قد بلندتر شوید. این همچنین به جلوگیری از اضافه وزن کمک می کند. در کنار یک رژیم متعادل ، هر روز به استراحت خوبی نیز احتیاج دارید.

پیروی از این نکات نه تنها اشتهای اطلاعاتی شما را در مورد چگونگی بلندتر شدن قد و افزایش قد ، بلکه یک شیوه زندگی سالم حفظ می کند.

آیا می خواهید قد بلندتر شوید [http://www. شنا-to.com/grow_taller/howtogrowtaller.php] 3 تا 6 اینچ به طور طبیعی و دائمی ، سپس جزئیات را کشف کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2752918

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد