افسانه های افزایش قد

بظافزایش قد

((بظافزایش قد مقاله قبل تر))

آیا هنوز به دنبال راه هایی برای افزایش قد هستید؟ دیگر جستجو نکنید! اگر قبلاً از هر موتور جستجو با کلمات کلیدی مربوطه استفاده کرده باشید ، قبلاً از گزینه های بارگیری شده اید. روش های مختلفی برای افزایش قد وجود دارد. برخی طبیعی هستند و برخی دیگر علمی. بسته به نیازها ، شرایط و نیازهای شما ممکن است هرکدام از آنها را انتخاب کنید.

برخی از راه های درخشان برای افزایش قد به شرح زیر است:

1. در مرحله اول ، شما باید بدن خود را برای تمرینات شدید آماده کنید. شما باید خواب زیادی داشته باشید زیرا بیشتر هورمون های رشد هنگام خواب آزاد می شوند. خوردن یک رژیم غذایی مناسب و متعادل قبل از خواب نیز به شما در رسیدن به نتایج سریع تر کمک می کند.

2. مقدار زیادی غذای پر فیبر مانند سیب ، سبزیجات سبز و غیره مصرف کنید که کالری بسیار کمی دارند و به شما در کاهش چربی به راحتی کمک می کند. آجیل ها یکی دیگر از ترکیبات مهم و ضروری هستند که باید در رژیم غذایی خود بگنجانید زیرا آنها به افزایش تولید هورمون رشد انسانی کمک می کنند.

3. تمرین های کششی مانند حلق آویز ، کشش لگن ، کشش کمر و تمریناتی که به شما در تقویت قدرت در نخاع کمک می کند راه های خوبی برای افزایش قد هستند. همچنین باید رژیم ورزشی خود را شامل شنا و ((بظافزایش قد مقاله قبل تر))  دوچرخه سواری کنید زیرا آنها یکی از بهترین تمریناتی هستند که بدن شما را درگیر می کند.

4. از نوشیدن شیر زیاد اطمینان حاصل کنید. سرشار از کلسیم است که یک ترکیب اساسی برای رشد سالم استخوان ها است. پروتئین یکی دیگر از عوامل خوب استخوانهای سالم است که می توانید از گوشت بدون چربی بدست آورید.

5- روش مهم دیگر برای افزایش قد شما حفظ وزن ایده آل بدن است. اگر اضافه وزن دارید ، فشار اضافی به استخوان های شما وارد می شود. این به عنوان یک مهار کننده رشد عمل می کند و مانع از افزایش قد شما می شود. بنابراین بر اساس قد و سن موجود ، وزن بدنی بهینه را حفظ کنید.

6- سعی کنید حالت ایستادگی خوبی داشته باشید تا بلندتر به نظر برسید. حالت خوب وقتی ایستاده اید ، شانه ها را به عقب پرتاب می کنید ، سر را به سمت بالا و شکم در می آورید. ((بظافزایش قد مقاله قبل تر)) 

7. امروزه بسیاری از افراد هورمونهای رشد مصنوعی مصرف می کنند که به رشد سریع سریع کمک می کند. این هورمون ها در آزمایشگاه ها تولید می شوند و فقط باید با توصیه پزشک مصرف شوند.

8- اگر پول دارید ، ممکن است به دنبال جراحی افزایش طول اندام بروید و طول پاهای خود را افزایش دهید که منجر به افزایش قد می شود.

دیگر فرد قد بلندی نباشید و با ناامیدی روبرو شوید. کافی است این روشهای درخشان را برای افزایش قد دنبال کنید.

اکنون توجه زیادی به این قسمت کنید-

تمام تکنیک های طبیعی اثبات شده وجود دارد که به شما کمک می کند تا طی 2-3 هفته در کمتر از 6 هفته قد بلندتر شوید [http://grow-taller-secrets.info/]. اگر دوست داشتید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4744424

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد