افسانه های افزایش قد

بصافزایش قد

((بصافزایش قد مقاله قبل تر))

وقتی بعضی از افراد به بزرگسالی می روند از قد فعلی خود راضی نیستند. حتی برخی نیز هستند که از کوتاه بودن آنقدر نفرت دارند که به اقدامات شدید می روند و انواع قرص هایی را که امیدوار به افزایش قدشان هستند قورت می دهند. برخی حتی تزریق هورمون رشد انسانی را انجام می دهند و امیدوارند که این مسئله مشکل کمبود باشد.

سؤال این است که “با این همه شیوه افزایش قد کدام یک بهترین است؟” سوال بعدی ممکن است این باشد که “آیا در صورتی که قبلاً رشد خود را متوقف کرده اید ، آیا می توان قد خود را افزایش داد؟” پاسخ این است که بله می توان حتی اگر سالها رشد نکرده اید قد خود را افزایش دهید ، اما بله موارد خاصی وجود دارد که می توانید انجام دهید که به بسیاری از مردم در سراسر جهان کمک کرده است تا چند اینچ بیشتر به ارتفاع کلی خود اضافه کنند!

چهار نکته اصلی وجود دارد که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت که نقش بزرگی در کمک به قد بلند هر کسی دارند. چهار مورد وضعیت خوب ، خواب خوب ، خوردن غذاهایی است که باعث رشد می شود و انجام تمرینات خاصی است. با انجام این چهار کار به طور مرتب ، هر کسی می توانست قد خود را افزایش دهد ، فارغ از چند سال سن!

آیا خبر خوبی برای شنیدن نیست! لازم نیست که زندگی را در مورد قد خود بد و ناامن کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید امروز کاری انجام دهید!

حالت ایستاده – با داشتن وضعیت بد وضعیت می توان یک جفت اینچ قد را به مرور زمان از دست داد. اگر فکر نمی کنید این نگاه واقعی به کسی باشد که دچار شکم دراز شده یا شکم گلدان است ، این افراد وضعیت بدی دارند. ((بصافزایش قد مقاله قبل تر)) 

هنگام راه رفتن سر خود را صاف و چانه بزنید. با شکم خود به صورت مستقیم و در داخل راه بروید و سعی کنید قفسه سینه خود را حفظ نکنید. این به شما کمک می کند وضعیت خوبی داشته باشید که یکی از کلیدهای افزایش قد شماست.

درست غذا خوردن – اگر می خواهید قد بلندتر شوید ، گرفتن غذاهای مناسب در سیستم بسیار مهم است. بدون داشتن مواد مغذی مناسب در سیستم شما قادر به افزایش قد خود نخواهید بود. شما باید غذاهای پر پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی ، ویتامین ها و مواد معدنی بخورید. با خوردن مرغ ، گوشت قرمز ، سبزیجات دارای برگ تیره ، ساردین و لبنیات ، در هنگام رژیم غذایی شروع خوبی خواهید کرد. گیاهخوارگان و گیاهخواران می توانند از گوشت سویا و محصولات سویا استفاده کنند زیرا این کار به همان شکل ممکن است.

ورزش – بهترین تمرینات برای انجام تمرینات کششی است. این نوع تمرینات به کشش ستون فقرات و رفع فشار کامل بدن کمک می کند. با انجام کشش مناسب عضله ، مفاصل و ستون فق ((بصافزایش قد مقاله قبل تر)) رات شما را از بین می برید و باعث رشد شما می شود.

استراحت مناسب – من گفتم PROPER REST. بین استراحت و استراحت مناسب تفاوت زیادی وجود دارد. رفتن به رختخواب هر زمان قبل از ساعت 12 صبح بهترین خواب ممکن است و باعث می شود بدن هورمون رشد انسان را به مغز آزاد کند. سعی کنید ساعت 10 و حداکثر ساعت 11:30 بعد از ظهر به رختخواب بروید ، این بقیه است که باعث رشد می شود.

هر کسی با رعایت این نکات ساده می توانست قد بلندتر رشد کند. فقط به یاد داشته باشید که متمرکز و مصمم باشید و در هیچ زمانی از قد خود راضی نخواهید شد!

آیا می توانم قد بلندتر کنم [http://growingright.com/can-i-grow-taller.html] سوالی است که بسیاری از مردم دارند ، و اکنون که می دانید ممکن است برای ANYO

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7160313

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد