افسانه های افزایش قد

بسکتبال در افزایش قد

((بسکتبال در افزایش قد مقاله قبل تر))

در این مقاله به بررسی تأثیرات اجتماعی و عاطفی کوتاه مدت بر افراد می پردازیم.

جهان از افرادی تشکیل شده است که همه متفاوت هستند. مگر اینکه یک دوقلو یکسان داشته باشید ، پیدا کردن دو نفر که یکسان هستند بسیار سخت است. اختلافات در مردم کاملاً آشکار است. افراد از نظر شکل ، وزن ، ویژگی ها و چهره آنها متفاوت است.

یکی از اصلی ترین تفاوت های زندگی که می تواند برای شخص بسیار شخصی باشد ، قد آنها است. ممکن است کسی احساس کند که وقتی خود را با افراد دیگر مقایسه می کند کوتاه است و در نتیجه یک عقده پایین را بدست می آورد. این یک مسئله حساس برای آنها است.

اگر كسی احساس كند وزن زیادی دارد می تواند با انجام رژیم غذایی كاری از نظر جسمی انجام دهد اما اگر كسی كوتاه باشد احساس می كند كه قادر به تغییر این وضعیت نیستند. سوال اینجاست که چرا مردم می خواهند قد بلندتر شوند؟

کسی که قد کوتاه باشد به هیچ وجه در مقابل کسی که قد بلندی ندارد اما جامعه کلیشه ها را احساس می کند که چندان خوب نیستند فرومایه است. این تصور وجود دارد که افراد قدبلند به همراه بهترین دوست دختران به نفع شخص کوتاه تر ، بهترین مشاغل و تبلیغات را بدست می آورند.

غالباً احساس می شود که فردی با قد محدود مورد توجه قرار نمی گیرد و این امر هنگامی که از سنین پایین و از طریق سرپوش و سرگرم کننده از آنها سیر شوند ، بیشتر زنده می شود.

قد بعضی از افراد به معنای نسبی است که لزوماً احساس کوتاهی در کنار شخص دیگری با قد مشابه نخواهند کرد اما می توانند در کنار شخص قد بلند احساس ایستادگی کوتاه کنند. افراد دیگری که کوتاه هستند حتی ممکن است به یک اندازه یا دیگری از قد خود اهمیت ندهند زیرا در خود اطمینان دارند.

سوال دیگر این است که چگونه قد بلندتر شده و قد بیشتری کسب می کنم؟

برخی از افراد کوتاه احساس خواهند کرد که برای تقویت اعتماد به نفس خود باید به روشه ((بسکتبال در افزایش قد مقاله قبل تر)) ای مختلف متوسل شوند و خود را بسیار بلندتر به نظر برسند. این تفاوتی با فردی ندارد که موهای نازک خود را با کلاه گیس یا لمس می کند. بسیاری از افراد با داشتن قد اضافی احساس قدرت می کنند.

افراد می توانند با لباس خاصی به لباس بپوشند ، مانند پوشیدن کت و شلوار راه راه که توهم قد را نشان می دهد. لباس های باریک می تواند به شما کمک کند و تمرین درست ایستادن به جای شل شدن می تواند این مسئله را بهبود بخشد. پوشیدن کفش پاشنه بلند یکی از قابل توجه ترین راه حل ها برای بدست آوردن قد اضافی را ارائه می دهد.

همه این موارد توهم ارتفاع را فراهم می کند ، اما اگر کسی بخواهد به طور طبیعی قد بلندتر شود ، این یک مشکل آسان نیست. این امر به یک فرایند متفاوت و در مجموع با کار سخت و نظم و انضباط نیاز دارد.

برخی از افراد حتی ممکن است مسیری شدیدتر ((بسکتبال در افزایش قد مقاله قبل تر))  مانند گرفتن عملی برای افزایش قد یا گرفتن قرص های رشد به اصطلاح را برای رشد طولانی تر در نظر بگیرند. این مراحل خطری برای سلامتی به همراه دارد.

هر برنامه ارائه راه حل آسان برای به دست آوردن قد باید سوال برانگیز باشد. اگر می خواهید قد بلندتر شوید ، برای رسیدن به این هدف یک رژیم سختگیرانه دنبال می کنید. در اصل افزایش ارتفاع اضافی شامل یک سری تمرینات کششی روزانه برای بازوها و پاها خواهد بود. همچنین با خوردن غذاهای سالم و دوری از الکل و نوشیدنی های دمی ، حفظ یک سبک زندگی سالم بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

اگر چیزی است که ارزش آن را دارد که برای آن سخت تلاش کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رشد قد بلند ، لطفاً به http://www.howtogrowfaster.com/ مراجعه کنید.

http: /

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3948293

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد