افسانه های افزایش قد

برنامه بدنسازی برای افزایش قد

((برنامه بدنسازی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

مهم نیست که قد یک فرد چقدر مناسب باشد ، او همیشه آرزو می کند قد کمی بلندتر شود. به نظر می رسد مردم هرگز از قد خود راضی نیستند. پزشکان بر این باورند که پس از سن 25 سالگی ، قد بلند شدن برای هر کسی دشوار اس ((برنامه بدنسازی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ت ، اما بررسی های اخیر این واقعیت را نادیده گرفته است. اتخاذ برخی از عادت ها و انجام فعالیت های روزانه شما به روشی خاص می تواند هورمون های رشد شما را در هر سنی زنده کند و قد بلندتر کند. در صورتی که یکی از افرادی هستید که مایل به قد بلند تر هستید روش های مختلفی برای فرزندخواندگی وجود دارد. در اینجا برخی اقدامات متداول اما مؤثر می توانید در حال حاضر انجام دهید.

ورزش هر روز تقریباً نیم ساعت می تواند به شما در رسالت شما کمک کند. هنگام ورزش ، آدرنالین باعث افزایش هورمونهای رشد و افزایش قد می شود. از تمرینات سنگین وزن خودداری کنید. تمریناتی را انجام دهید که شامل کشش بدن مانند شنا ، دوچرخه سواری ، دویدن یا آویزان کردن وارونه است.

رژیم غذایی همچنین یک عامل اصلی است که می تواند این روند رشد را تقویت کند. شما باید به هر قیمتی از چربی و کربوهیدرات اضافی خودداری کنید. به یاد داشته باشید ، اگر می خوا ((برنامه بدنسازی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) هید قد بلندتر به نظر برسید ، باید آن وزن را ریخته باشید. از نظر جسمی سنگین حتی اگر اینطور نباشد کوتاهتر به نظر می رسد. در مورد استخوانهای شما ، مصرف كلسیم مناسب ضروری است.

هورمون های رشد و عادات خواب دست به دست هم می دهند. الگوهای خواب نا مشخص می تواند روند رشد شما را به طور کامل متوقف کند. مهم نیست که چقدر ورزش می کنید ، اگر بدن به نیاز خود آرام نشود ، تمام تلاش شما هدر می رود.

موارد فوق روش های طبیعی کار برای افزایش قد است. این موارد بسیار مورد توصیه و اتخاذ شده توسط اکثر افراد است. همچنین برخی از اقدامات مصنوعی وجود دارد که می توانید آنها را اتخاذ کنید ، اما آنها واقعاً توصیه نمی شوند. پس از همه ، باید به جای اینکه سعی در سرپیچی از طبیعت داشته باشیم و مسیر سختگیری را طی کنیم ، باید به طور طبیعی نزدیک شویم.

بنابراین به خاطر کوتاه بودن احساس ترش و تلخ نکنید. من پیدا کرده ام که راز زیرزمینی افزایش قد و بدون هیچ گونه جراحی 3 اینچ یا بیشتر با

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2623580

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد