افسانه های افزایش قد

برنامه افزایش قد

((برنامه افزایش قد مقاله قبل تر))

معمولاً مردم می گویند و احساس می کنند که پس از سن 18 سالگی ، رشد محدود است. مادران به طور مكرر به بخش خود می گویند ، “قبل از آنكه از دوره رشد رشد كنید ، اكنون ورزش كنید و ورزش كنید.” این یک ایدئولوژی معمول است؛ واقعاً غیرمجاز نیست زیرا علم کمی به واقعیت دارد. اما ، علم معمولاً پاسخ هایی برای مشکلات مختلف دارد. در این حالت نیز ، در  ((برنامه افزایش قد مقاله قبل تر)) مورد چگونگی افزایش قد بعد از بلوغ پاسخ های خوبی دارد.

بعد از بلوغ ، نواحی رشد یا صفحات رشد در استخوانهای طولانی با هم چیده می شوند و مانع از رشد بیشتر می شوند. به همین دلیل گفته می شود که هیچ زمینه ای برای رشد وجود ندارد ، البته از نظر پزشکی. اما بسیاری از افراد حتی بعد از بلوغ قد بلندتر شده اند.

بنابراین ، افرادی که می خواهند بعد از بلوغ بلندتر شوند ، می توانند در مناطق دیگر – ستون فقرات و غضروف زانو متمرکز شوند.

ستون فقرات دارای استخوانهایی است که به جز پایین ترین نه هرگز با هم تلف نمی شوند. در بین استخوان ها ، غضروف وجود دارد که به عنوان دیسک ستون فقرات نامیده می شود. که به تأثیرات کوسن کمک می کند. این دیسک ها را می توان برای ضخیم شدن تحریک کرد و طول کمر را می توان افزایش داد. این امر به تمرینات ساده ای مانند شنا ، حلق آویز نیاز دارد که باعث تحریک ترشح هورمون رشد توسط غده هیپوفیز می شود. این به طور مستقیم قد شما را افزایش می دهد.

به طور هم زمان ، می توانید روی غضروف زانو نیز ((برنامه افزایش قد مقاله قبل تر))  کار کنید تا آن را ضخیم تر کرده و در نتیجه ، بعد از بلوغ بلندتر شوید. برای افزایش طول و عرض آن باید غضروف زانو در معرض استرس و تمرینات دقیق قرار گیرد. این تمرین به عنوان تکنیک میکرو شکستگی و وزن مچ پا نامیده می شود. سرانجام غضروف زانو به این تمرینات عادت می کند.

همچنین مشخص شده است که بیش از یک جلسه ورزش در روز ، میزان هورمون رشد ترشح شده در طول روز را افزایش می دهد. این نشان می دهد که داشتن چندین دوره ورزش در طول روز می تواند دامنه رشد شما را افزایش دهد. فراموش نکنید ، میزان خواب خوب که کم اهمیت است ، در طی آن حداکثر مقدار هورمون رشد ترشح می شود.

این اقدامات به شکستن این افسانه کمک می کند که افراد بعد از سن خاصی به خصوص بعد از بلوغ نمی توانند قد بلندتر شوند.

پنجم

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2309653

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد