افسانه های افزایش قد

برای افزایش قد چه بخوریم

((برای افزایش قد چه بخوریم مقاله قبل تر))

آیا می خواهید قد بلندتر شوید اما نمی خواهید ماه ها صبر کنید تا نتیجه ای بدست آورید؟

خوب حالا دیگر لازم نیست صبر کنید!

نکات زیر از نظر علمی اثبات شده است که در تقویت رشد سریع در انسان بسیار مؤثر است!

با سلامتی ، رژیم غذایی متعادل بخورید:

این اساساً بدون گفتن ادامه می یابد ، اما فقط در صورت عدم آگاهی ، واقعاً همان چیزی هستید که می خورید! سلامتی خوب باعث رشد خوب می شود. خوردن مقدار زیادی غذای ارگانیک ، طبیعی ، غیر فرآوری شده باعث می شود تا بدن شما را به واکنش مثبت بیشتری نسبت به ورزش تشویق کند و به شما در افزایش قد شما کمک کند! غذاهایی مانند میوه و سبزیجات تازه و بیشتر غذاهای لبنی در هنگام تلاش برای رشد سریع سریع بسیار عالی هستند! با از بین بردن همه چیزهای بد و فرآوری شده ، شما شاهد تغییر نه تنها در قد ، بلکه در سلامتی و سلامتی خود خواهید بود.

به طور منظم تمرین کن: ((برای افزایش قد چه بخوریم مقاله قبل تر)) 

ورزش هایی مانند دویدن ، شنا و دوچرخه سواری مقاومت برای افزایش سریع قد بسیار عالی است! شنا فوق العاده است زیرا باعث آرامش مفاصل ، ماهیچه ها و رباط ها می شود و در هنگام حرکت خود به جلو نیاز به استفاده از کل بدن دارد. چنین حرکات کششی و رسیدن به روش بسیار خوبی برای کشش طبیعی بدن به منظور بلندتر شدن است. همین امر در مورد دوچرخه سواری نیز انجام می شود ، به خصوص اگر صندلی دوچرخه را بستر بالاتر از حد معمول قرار دهید ، زیرا پاها برای رسیدن و فشار دادن پدال ها باید کمی کشش کنند. سرعت دویدن و دویدن از راه دور نیز بسیار عالی است. برای تقویت سریع سریع تر هسته خود بسیار مهم است. عضلات اصلی شما شامل عضلات اطراف معده ، پهلوها و پشت است. با تقویت و ساخت این عضلات ، کل هسته شما “بلند” خواهد شد و به کشش و طولانی شدن ستون فقرات شما نیاز خواهد داشت.

هر روز تقویت کنید: ((برای افزایش قد چه بخوریم مقاله قبل تر)) 

حرکات کششی نه تنها قبل و بعد از انجام هر نوع ورزش مهم است بلکه می تواند به کشیدگی عضلات و مفاصل در پاها ، زانوها و مچ پا نیز کمک کند ، این باعث می شود استخوان های شما برای رشد بیشتر مدت زمان بیشتری داشته باشد تا در کنار بقیه باشد. بدن شما. تمرین کردن انگشتان پا و کشیدن زانوها و مچ پا را تمرین کنید. مراقب باشید که خود را صاف نکنید و صدمه نبینید زیرا ممکن است باعث آسیب دائمی شود.

هر روز این نکات ساده را تمرین کنید و اگر به طور صحیح از آنها پیروی کنید ، در طی چند هفته شاهد افزایش سریع قد خود خواهید بود!

سازگار باشید و تسلیم نشوید!

اگر شما

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6253551

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد