افسانه های افزایش قد

برای افزایش قد بصورت طبیعی

((برای افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر))

Miracle Growth Arginine یکی از چندین قرص افزایش قد است که در اینترنت به فروش می رسد. مطابق با وب سایت و صفحه فروش آنها ، Arginine رشد معجزه آسا به شما کمک می کند قد شما را طولانی تر کند و یک مقدار قوی از یک ماده معدنی “حیاتی” به نام “آرژنین” به شما بدهد. ظاهراً این ماده معدنی برای روند رشد بسیار مهم است و عدم وجود آن دلیل اصلی عدم دستیابی کامل به پتانسیل رشد خود است. آنها حتی یک مطالعه USDA را نقل می کنند ، که براساس آن هورمون رشد انسانی (HGH) در صورت  ((برای افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر)) کمبود آرژنین در بدن نمی تواند توسط غده هیپوفیز آزاد شود.

البته صفحه فروش و توضیحات همراه بسیار قانع کننده به نظر می رسد. حتی اگر کسی معتقد باشد که مصرف آرژنین باعث افزایش تولید و انتشار HGH (هورمون رشد انسانی) می شود ، به هیچ وجه ضمانتی برای افزایش قد نیست.

رشد انسان یک فرآیند پیچیده است ، که توسط هیچ ماده شیمیایی یا هورمونی اداره نمی شود. در حالی که HGH برای رشد کلی بدن ضروری است ، تأثیر آن در افزایش قد محدود است ، مگر اینکه با یک برنامه ورزشی و رژیم غذایی قوی همراه باشد. محیط شما ، سن شما ، رژیم غذایی ، سطح فعالیت بدنی ، ژنتیک شما ، همه را تعیین می کنید که قد شما به جای حضور یا عدم وجود یک ماده شیمیایی منفرد در بدن ، قد شما چقدر بلند باشد.

رشد معجزه آسا آرژنین حاوی دوز سالم آرژینین د ((برای افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر)) ر بدن است و به عنوان یک ماده جایگزین معدنی بسیار عالی است. اینکه منجر به انتشار اضافی HGH شود ، قابل بحث است یا خیر ، آیا این HGH اضافی منجر به افزایش ارتفاع می شود ، مطلق نیست. تمام مطالعات انجام شده در این رابطه بیانگر این است که HGH به تنهایی ، در واقع منجر به افزایش قد نمی شود. از این نظر ، بنابراین ، رشد اعجاز Arginine از اثرات وعده داده شده خود کوتاهی می کند.

آرژنین ماده معدنی مهمی در بدن است. بیشتر غذاهایی که مرتباً می خوریم به دلیل کمبود این ماده معدنی به شدت وجود ندارد. بنابراین ، اگر اعتقاد دارید که می توانید از یک مکمل برای جبران این کمبود استفاده کنید ، به هر حال ، Miracle Growth Arginine یک مکمل عالی است. برای افزایش واقعی قد ، ارزش پول شما نیست.

می توانید در مورد رشد استعدادهای بیشتر بیاموزید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2998222

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد