چه طور به طور طبیعی رشد کنیم

با دستگاه بلندتر Kimi Grow Taller چطور به طور طبیعی رشد کنید

 با دستگاه بلندتر Kimi Grow Taller چطور به طور طبیعی رشد کنید . بسیاری از زنان و مردان به دنبال راه هایی برای افزایش قد خود هستند. همه آنها می خواهند چند سانتی متر بیشتر به قد خود اضافه کنند ، اما یادگیری چگونگی افزایش قد مشکل است. هر یک از آنها دلایلی دارند که چرا می خواهند قد خود را افزایش دهند. بسیاری از آنها روشهای مختلفی مانند دارو ، طب سوزنی و موارد دیگر را امتحان می کنند. یکی از محصولات شناخته شده امروز دستگاه بلندتر Kimi Grow Taller است. بسیاری به قدرت این دستگاه اعتقاد دارند اما آیا افزایش دهنده Kimi باعث افزایش کارایی می شود؟

 

دستگاه Kimi مانند طب سوزنی عمل می کند. وظیفه آن تحریک کف پا برای رسیدن به گیرندگان غده هیپوفیز است که هورمون رشد ایجاد می کنند. دستگاه قد بلند تر Kimi برای افزایش قد شما باید روزی 30 دقیقه پوشیده شود. برای به حداکثر رساندن ارزش محصول افزایش قد کیمی ، روال خود را با استراحت ، تغذیه و فعالیت های بدنی کافی دنبال کنید. کارکردهای مختلف کیمی به شرح زیر است:

 

کیمی غده آدرنال را برای افزایش متابولیسم و ​​کاهش سطح گلوکز و انسولین در خون تحریک می کند. افزایش میزان متابولیسم باعث افزایش ترشح هورمون رشد می شود زیرا هورمون رشد موجود در خون می تواند به راحتی به سلولهای هدفمند منتقل شود و از آن برای رشد ماهیچه ها و استخوان ها استفاده شود.

 

کیمی به ترشح لوزالمعده به منظور ترشح گلوکاگون که اثر افزایش سطح گلوکز خون را دارد. لوزالمعده ظاهراً هنگام تحریک توسط کیمی ، گلوکاگون تولید می کند تا به طور طبیعی رشد کنید .

 

کیمی در پاسخ به هورمون رشد اضافی که توسط غده هیپوفیز ترشح می شود ، کبد را تحریک می کند تا IGF-1 را منتشر کند. سلولهای کبد توسط هورمون رشد متصل می شوند و این سلول ها IGF-1 را به خون تولید می کنند. افزایش گردش خون و میزان متابولیسم ناشی از تحریک غده فوق کلیوی باعث انتقال IGF-1 به سلولهای هدفمند آن و تحریک رشد عضلات و استخوان ها می شود.

 

بسیاری از افراد بر این باورند که برای اینکه قد بلندتر باشد باید محرک لازم برای رشد ماهیچه ها و استخوان ها باشد. طبق برخی تحقیقات فشرده ، حتی اگر استخوانهای قسمت تحتانی بدن نیز ذوب شده باشند ، می توان قد چند اینچ را افزایش داد. می توان نخاع را به همراه تمرینات کششی مناسب به 2 تا 3 اینچ دیگر کشید. استخوان بندي ها ، همسايه ها و ساير استخوان هاي موجود در بدن كمتر از عوامل اصلي قد انسان نيست ، بلكه طول ستون فقرات نيز به ميزان قابل توجهي در قد انسان نقش دارد.

 

از Kimi به عنوان ابزاری برای تحریک غده هیپوفیز استفاده شده است. از آنجا که دستگاه بلندتر Kimi تولید هورمون رشد را ترغیب می کند ، بسیاری معتقدند که این محصول مثبت عمل می کند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در جستجوی یک کالای عالی به شما کمک می کنند قد خود را افزایش دهید ، اطمینان حاصل کنید که دقت و تلاش خود را در زمینه تحقیق در مورد ویژگی های مختلف محصولات انجام داده اید. کلاهبرداری های زیادی در بازار وجود دارد. اگر می دانید دستگاه افزایش ارتفاع Kimi در حال کار است یا خیر ، حتما قبل از خرید قسمت مورد نظر خود را با دقت انجام داده اید.

براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد . http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد