افسانه های افزایش قد

بارفیکس برای افزایش قد

((بارفیکس برای افزایش قد مقاله قبل تر))

اکثر مردم دنیا از قد بلند بودن آنها هیجان زده نیستند. آنها به طرز ناامیدی می خواهند تکنیک هایی را برای رشد قد بلند ، افزایش قد و افزایش حداکثر پتانسیل رشد خود بیاموزند.

آنچه را که کسی به شما گفته است را فراموش کنید زیرا می توانید تمام این کارها را بدون توجه به سن و عوامل دیگر خود انجام دهید فقط این 4 نکته را رعایت کنید و مشکلی برای قد بلند تر و افزایش قد خود به پتانسیل کامل نخواهید  ((بارفیکس برای افزایش قد مقاله قبل تر)) داشت.

تمرکز روی ستون فقرات شما: ستون فقرات شما یک مؤلفه بسیار مهم قد و رشد است. تمركز بر روي تمرينات كششي بلندتر كه باعث تحريك ديسك ها در ستون فقرات شما مي شود. این تمرینات همچنین باعث می شود ماهیچه ها و رباط ها در ستون فقرات شما قوی و انعطاف پذیر باشد و این باعث رشد بیشتر خواهد شد. بعضي از افراد نيز به دليل انحناي ستون ستون فقرات در رشد دچار مشكلاتي هستند ، اما اين تمرينات كششي باعث انحناي اين انحنا خواهد شد.
وضعیت استقرار: وضعیت خوب وضعیت بدنی شما را به همراه خواهد داشت ، از جمله سلامتی در پشت شما ، اما در این مورد شکی نیست ، وضعیت خوب پتانسیل قد شما را به حداکثر می رساند. بنابراین برای حفظ ساختار بدن در حالت افزایش قد باید حتماً بدن خود را از شل شدن و افتادن حفظ کنید. درعوض ، شما باید وضعیت بدن خود را صاف و راست نگه دارید.
مواد مغذی: خوردن مقدار زیادی غذای با کیفیت ، ((بارفیکس برای افزایش قد مقاله قبل تر))  قد شما را به روشی مثبت تأثیر می گذارد. نوع مواد مغذی که باید روی آنها تمرکز کنید اسیدهای چرب امگا 3 ، کربوهیدرات ها ، اسیدهای آمینه و پروتئین ها هستند. شما همچنین باید میزان مصرف آب خود را افزایش داده و از مصرف الکل ، سیگار کشیدن و استروئیدهای آنابولیک که باعث رشد رشد شما می شود ، دوری کنید.
خواب: باور کنید یا نه ، خواب یکی از مهمترین نکاتی است که در رشد و افزایش قد شما دخیل است. توصیه می شود اگر می خواهید بلندتر شوید ، یک خواب کامل 9 ساعته بدون وقفه داشته باشید. هر چه بیشتر بخوابید هورمون های رشد بیشتری به بدن شما منتقل می شود.
این نکات بدن شما را در حال رشد قرار می دهد تا قد شما همچنان افزایش یابد. فرقی نمی کند چند ساله باشید زیرا اگر می خواهید هنوز می توانید رشد کنید.

داخل هستید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3012996

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد