افسانه های افزایش قد

اپیکیشن افزایش قد

((اپیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر))

اکنون تقریباً یک دهه است که باید به یاد بیاوریم ، چه بسا فاجعه ای رخ دهد که در یازده سپتامبر 2001 ، نیویورک ، ایالات متحده و جهان به دست تروریست های اسلامی افتاد. این فاجعه برای خودشان وحشت واقعی بود. کشته و زخمی و همچنین برای خانواده کسانی که در شهر نیویورک ، هواپیماها ، هوا و پنتاگون نیرومند حمله کردند. این افراد هرگز نباید فراموش شوند. درد محو می شود اما زخم ایجاد می کند و زخم ها هرگز ناپدید نمی شوند ، اما برای کسانی که زنده می مانند ، پیشرفت زیادی به پیش می برد. با توجه به مرگ آشکار اسامه بن لادن ، در رابطه با جنایات واقعی که در آن روز بر علیه بشریت مرتکب شده است ، بسته شده است ، اما از هر فاجعه بزرگ ، داستان هایی از قهرمانیت ، شجاعت ، امید و انسانیت به وجود می آید. یازده سپتامبر نیز از این قاعده مستثنا نبود. یک دهه بعد می خواهم مطلبی را که پس از این فاجعه به وجود آمده است ، به یاد بیاورم ، کمک ، همبستگی و دلسوزی مشترک نیویورک ها و بقیه ایالات متحده در مقابل چنین فاجعه ای فوق العاده انسانی.

بیشتر مردم جزئیات شکستن قلب را از آنچه در 11 سپتامبر رخ داده است می دانند. در یک صبح خنک و واضح پاییز ، تعداد انگشت شماری از تروریست ها چندین هواپیمای دریایی تجاری را ربودند. یک نفر در راه خود به واشنگتن D.C سقوط کرد ، همه سرنشینان ، از جمله چند مسافر شجاع که سعی داشتند هواپیما را از تروریست ها پس بگیرند ، کشته شدند. این هواپیما در داخل زمین فرو ریخت و بدین ترتیب صدها یا شاید هزاران نفر جان دیگر از این که هواپیما به مقصد خود رسیده باشد نجات می دهد. دو هواپیمای دیگر به مرکز تجارت جهانی پرواز کردند که برجهای شگفت انگیز ساخته شده توسط انسان را ویران و برای همیشه از بین بردند. بسیاری از کسانی که در داخل بودند ، به سادگی در یک روز به ظاهر عادی در محل کار خود می گذرند ، در تلاش برای فرار از تخریب یا در تلاش برای نجات مردم از فاجعه جان خود را از دست دادند. هواپیمای سوم به پنتاگون سقوط کرد ، کشته شدن بسیاری از افراد دیگر که برای محافظت از زندگی و منافع آمریکایی ها کار می کردند.

وقتی همه گفته شد و تمام شد ، 2819 نفر در آن فاجعه جان باختند. بیش از 400 آتش نشان ، پلیس ، پیراپزشکی و کارمندان دولت در نجات بسیاری از مردم جان خود را از دست دادند و تلاش کردند تا بسیاری دیگر را نجات دهند. از آن زمان تاکنون در جنگ با تروریسم بوده ایم. این یک حمله بی رویه به زندگی غیرنظامیان بی گناه بود و بیشتر از کسانی که کشته یا زخمی شده در این حمله بودند ، تأثیر گذاشت. این همچنین بیش از فقط نیویورکی ها را تحت تأثیر قرار داده است. بیش از 100 ملیت مختلف شهروندان را در این حمله از دست دادند. برج های دوقلو بیش از چند ساختمان بسیار بلند بودند. مجتمع مرکز تجارت جهانی از سال 1973 تا آن روز سرنوشت ساز در سال 2001 یک امید روشن کننده چراغ در شهر بود. این طرح ها در سال 1964 انجام شد تا 7 پروژه ساختمانی با برج های دوقلوی ، قلب این مجموعه به پایان برسد. ساخت و سازها از 5 اوت سال 1966 آغاز شد. برج های تکمیل شده به ترتیب 1368 و 1362 پا قد ، 110 طبقه ارتفاع ، یک بار و بلندترین ساختمان های موجود بودند. آنها تقریباً 50،000 کارمند را در خود جای داده بودند و روزانه 20،000 بازدید کننده را مشاهده می کردند. مردم برای دیدن عظمت نیویورک آمدند. برجها بخشی از قطب مالی کشور و جهان بودند. برای بسیاری از اطراف این سیاره آنها نمادی از آزادی بودند. بسیاری از مردم بسیاری از ملل به آنجا رفتند تا بتوانند وجود بهتری را برای خود و همچنین خانواده و اجتماعاتشان ایجاد کنند. ((اپیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر)) 

این آمریکا به طور خلاصه ، فرصت و امید است ، جایی که هر کسی می تواند بیاید و از آزادی لذت ببرد. ما ملتی هستیم که از مهاجران ساخته شده ایم و نیویورک مرکز گلدان ذوب است. این امر واضح تر از زمانی نبود که تعداد زیادی از مردم بسیاری از ملل به همراه هزاران نفر از مردم نیویورک در آن ساختمانها جان خود را از دست دادند ، و هنگامی که کارگران عمومی ، آتش نشانان و پلیس های نیویورک در آن ساختمان با مرگ یا جراحت وارد شدند ، به آن ساختمان رفتند. برای نجات هر کسی که ممکن است آنها باشد ، نه فقط نیویورکی ها. مردم در سراسر کشور در روزهای بعد به نیویورک رفت و آمد داشتند و تلاش های گسترده ای را به هر طریق ممکن برای ارائه کمک های خود انجام دادند و همچنین به جستجوی بازماندگان و قربانیان پرداختند. آمریکا همیشه در مواقع بحران متحد شده است ، حتی اگر در هنگام بروز بحران دچار مشکل شویم. با این حال ، این زیبایی های آمریکا است. ما برای یافتن بهترین راه برای همه استدلال می کنیم و می جنگیم ، بنابراین می توانیم هرکسی بدون صدمه زدن به دیگران از آزادی های خود لذت ببریم و  ((اپیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر)) اگر نیاز باشد وقتی فشار به بیل شود ، حتی به بیرون کمک خواهیم کرد. آمریکا نیز مانند نیویورکی ها مرتباً به یک رپ شلیک می شود. ما غالباً برچسب خورده ، بلند ، گول خورده و امثالهم هستیم ، اما شاید یازده سپتامبر بیش از هر فاجعه دیگری قلب و شخصیت واقعی آمریکایی ها و نیویورک ها را در معرض دید ما قرار دهد. عشق و همدلی و وحدت ناشی از آن فاجعه نشان داد که ما کی هستیم.

نیویورکی ها علیرغم اختلافات ، نگرش ها و عدم صبر و شکیبایی مشهور ، همواره موفق شده اند برای یکدیگر و جهان بیابند. باور کنید یا نه ، نیویورکی ها یک خانواده غول پیکر از شهروندان متعهد هستند که در مواقع اندوه و نیاز به یکدیگر کمک می کنند. ما همیشه اگرچه نیویورکی ها به رشد اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی عادت دارند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد