افسانه های افزایش قد

انجام حرکات برای افزایش قد

((انجام حرکات برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ((انجام حرکات برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

افرادی که آرزو دارند قد بلندتر شوند خبرهای جالبی دارند. جراح ارتوپدی در شانگهای پیشگویی جراحی “افزایش قد” را انجام داده است. در این عمل جراح بدون ایجاد مزاحمت در مغز استخوان از طریق فیبولا و تیبیا در زیر زانو فرد بریده می شود.

استخوانها حدود 7 روز پس از عمل دوباره بازسازی می شوند. بریس های سنگین با وزن حدود یک پوند به قسمت های داخلی پاها محکم می شوند. این بریس ها از تیتانیوم یا نیکل ساخته شده اند. درمان حدود چهار ماه ادامه می یابد که جراح به طور تدریجی بندها را بسط می دهد و پا را دراز می کند. در طی این فرایند بیمار می تواند حدود شش تا هشت سانتی متر قد داشته باشد. بعد از این فرآیند ، بیمار 4 ماه دیگر صبر می کند تا استخوان ها قدرت بیشتری پیدا کنند. سپس آنها شروع به راه رفتن با پاهای بازسازی شده خود می کنند.

تعدادی از جراحی های موفق از این نوع بر روی بیماران در سنین 14 تا 55 سال انجام شده است. افرادی از ملیت های مختلف از جمله ژاپنی ها ، آمریکایی ها ، چینی ها و آلمانی ها که به دلیل ((انجام حرکات برای افزایش قد مقاله قبل تر))  کوتاه بودن از نظر روانی تحت تأثیر قرار گرفته اند تحت عمل جراحی قرار گرفته اند. سوابق حاکی است که تاکنون حدود 3000 عملیات افزایش قد انجام شده است.
افزایش قد با طولانی کردن پاها روند جدیدی نیست. این کار از اوایل دهه 50 در روسیه آغاز شد. سپس این تکنیک به چین گسترش یافت. با این حال ، میزان موفقیت جراحی خیلی بالا نبود.

بعضی اوقات ، نتایج کاملاً فاجعه بار بود. در تکنیک قدیمی تر ، حدود سه نقطه از پا قطع شده است. مغز استخوان در طی این فرایند تحت تأثیر قرار گرفت. از پین برای تقویت استخوان استفاده شد. بعضی اوقات ، طول هر دو پا در پایان عمل متفاوت است. عفونت ها در حین جراحی کاملاً متداول بودند.

کوم مارتین

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4218201

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد