افسانه های افزایش قد

امپول افزایش قد بزرگسالان

((امپول افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر))

رشد قد بلند کاملاً ممکن است. در واقع – کاملاً ساده است. شما فقط باید چند قانون ساده را رعایت کنید و می توانید در طی 6 هفته آینده به راحتی 6 اینچ خود را افزایش دهید. من با شما در میان می گذارم که چگونه می توانید این کار  ((امپول افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر)) را انجام دهید. ادامه مطلب

این یک واقعیت کمی شناخته شده است که تقریباً همه افراد قدبلند والدین کوتاه تری دارند و قرار نیست به قد فعلی خود برسند. سالها پیش دانشمندان نمی دانستند که چگونه این اتفاق می افتد. امروز این موضوع را درک می کنیم و می دانیم چه عواملی باعث افزایش قد شما می شوند و چگونه می توانید بدون توجه به سن خود قد خود را افزایش دهید.

دلیل اصلی توقف رشد شما به دلیل داشتن ماده شیمیایی بنام HGH یا هورمون رشد انسانی است. هنگامی که به سن خاصی رسیدید ، بدن شما تولید HGH را کند می کند و رشد را متوقف می کنید.

چگونه می توان قد بلندتر کرد؟

تولید مجدد سطح HGH دوباره تولید شده بسیار ساده است و فقط شامل تغییراتی در رژیم غذایی است. در حقیقت ، دستور تهیه کوکتل وجود دارد ، که می توانید به راحتی در خانه تهیه کنید  ((امپول افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر)) ، که آن سطح را تا 3 برابر افزایش می دهد! مصرف مقدار زیادی اسید آمینه تأثیر فوری بر تولید HGH خواهد داشت. اما افزایش سطح HGH تنها بخشی از فرآیند است. نگران نباشید – این روند هنوز بسیار ساده و سرراست است.

برای اینکه رژیم غذایی مؤثر باشد ، باید با تمرینات کششی ترکیب شود. روال ورزشی که باید انجام شود بسیار ساده است و بیش از 15 دقیقه در روز طول نمی کشد. کشش بافت ها در ستون فقرات شما در اینجا هدف اصلی است – این امر قبل از هر چیز وضعیت بدنی شما را بهبود می بخشد – که این امر تأثیر فوری بر قد شما خواهد داشت. دوم اینکه ، این باعث افزایش بیشتر سطح HGH در بدن می شود.

وقتی دو قسمت ورزش و ورزش را به طور صحیح ترکیب کردید می توانید در طی چند هفته به راحتی 4-6 اینچ قد بلند شوید! تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که انگیزه ای برای دنبال کردن روال ساده روزانه داشته باشید.

به عنوان وعده

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3325594

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد