افسانه های افزایش قد

ال آرژنین 1000 افزایش قد

((ال آرژنین 1000 افزایش قد مقاله قبل تر))

از زمان آغاز پخش VHF و UHF ، ایستگاه های FM و تلویزیون در سراسر ایالات متحده و جهان از اقتصاد آشکار ذاتی در به اشتراک گذاشتن یک برج واحد برای پشتیبانی از آنتن های متعدد استفاده کرده اند. اخیراً ایستگاه های FM و حتی برخی ایستگاه های تلویزیونی آنتن های باند پهن را به اشتراک گذاشته اند که منجر به اقتصاد بیشتر می شود.

مواردی از ایستگاه های MW وجود دارد که آنتن های تغذیه شده با سری معمولی را به اشتراک می گذارند ، اما با توجه به اینکه آنتن مقاومت تابشی و طول های مختلف الکتریکی را در هر فرکانس کاربر نشان می دهد ، مقداری پیچیده است و اجزای ترکیبی و جداکننده نمی توانند به راحتی توسط کاربر تفکیک شوند.

آنتن تک قطبی تاشو ، با طراحی مناسب ، می تواند به ایستگاه های MW فرصتی برای تحقق اقتصادهای مشابه برج و به اشتراک گذاری آنتن بدهد که ایستگاه های FM و تلویزیون قادر به تحقق آن هستند. علاوه بر این ، خواص تک قطبی تاشو اجازه بهینه سازی طول الکتریکی ظاهری و امپدانس نقطه درایو را برای هر کاربر ، در محدوده عملی می گذارد.

مبانی Unipole تاشو

قبل از در نظر گرفتن تک قطب تاشو چند ایستگاه ، بررسی اصول تک قطبی تاشو به ترتیب است. سری MW معمولی که آنتن مونوپول تغذیه می شود ، به سادگی نیم قطبی عمودی قطبی شده است كه در نقطه تغذیه از زمین و سیستم زمینی آن عایق بندی می شود.

اگر نیم قطبی تاشو ، به صورت عمودی قطبی شود ، بر روی زمین قرار می گیرد که یک قسمت از قطب متصل به سیستم زمین و بخش دیگر که نقطه خوراک را مشخص می کند ، یک قطب تاشو یا ، معمولاً ، یک آنتن تک قطبی تاشو حاصل می شود.

یونیپل تاشو ممکن است مورد خاصی از آنتن تغذیه شونده در نظر گرفته شود ، و در واقع ، توسط مقامات نظارتی ایالات متحده در نظر گرفته می شود. یک آنتن تغذیه شده با سیم شیب دار ، پایه ای پایه دار دارد و توسط یک فیدر تغذیه می شود که از نقطه نزدیکی زمین در نقطه اتصال با خط انتقال به نقطه اتصال به برج ، به سمت بالا شیب می خورد. در آن قسمت مقاومت امپدانس آنتن 50 اهم است. برخی از خوراکهای شنت از مرکز برج تغذیه می شوند. فیدهای شنت معمولی نامتقارن هستند و از سیمهای منفرد استفاده می کنند. این موارد غالباً دارای معایب تحریف الگوی تابش ، کاهش پهنای باند و ایجاد مشکلاتی در تطابق به دلیل وجود امپدانسهای بسیار واکنشی درایو هستند.

یونیپول تاشو را می توان به جای آنكه سیمهای خورشیدی شیب دار بصورت متقارن در مورد برج قرار داشته باشد ، آنتن خوراکی تغذیه شده با عمودی در نظر گرفت. سیم های خوراک ، همچنین به عنوان سیم های دامن ، سیم های ریزش یا سیم های تاشو شناخته می شوند ، در برج یا در نزدیکی بالای برج به برج متصل می شوند.

از آنجا که سیمهای تاشو عمودی و متقارن هستند ، نه الگوهای تابشی عمودی و نه افقی با حضور سیمها تحریف نمی شوند.

در حقیقت ، الگوی تابش نظری یونیپول تاشو تقریباً شبیه به یک سری تک قطبی تغذیه شده با همان ارتفاع است. این امر توسط مطالعات و تحقیقات نیروی دریایی ایالات متحده توسط گروه LBA تأیید شده است ((ال آرژنین 1000 افزایش قد مقاله قبل تر)) .

خواص یونیپول تاشو

Tunipole ، یک سیستم تک قطبی تاشو پیشرفته است که می تواند به صورت سخت افزاری ، به صورت کیت نصب شود تا یک رادیاتور سری موجود را اصلاح کند. هر برج ارتفاع را می توان به یک قطعه تاشو Tunipole تغییر داد و دارای مزایای قابل توجهی است. اما اگر رادیاتور سری موجود از طول موج کمتر از 1/4 طول موج داشته باشد ، تغییر آن در یونیپول تاشوی Tunipole باعث بهبودهای بیشتری خواهد شد.

ابتدا Tunipole دارای طول الکتریکی ظاهری و مقاومت در برابر اشعه افزایش می یابد ، که منجر به راندمان بالاتر می شود ، و امپدانس آسانتر با خط انتقال مطابقت دارد و پایداری بهتری در هوای نافرجام دارد.

دوم ، با افزودن مدارهای اتصال مناسب از تاشوها به برج در نقطه دوم زیر اتصالات بالا ، امپدانس پایه Tunipole قابل تغییر است. بنابراین ، این مدار را می توان به بالا و ((ال آرژنین 1000 افزایش قد مقاله قبل تر))  پایین برج منتقل کرد تا امپدانس ، هم مقاومت و هم مقاومت را تنظیم کند. با ترکیب این تنظیم با تنظیم فاصله تاشو از برجها ، پهنای باند پویای سیستم آنتن را می توان به طور قابل ملاحظه ای افزایش داد و کنترل آن نسبت به سیستم تغذیه سری معادل آن بود.

سوم ، اضافه کردن سیم های تاشو یا دامن به رادیاتور تغذیه شده سری به طور موثر بر سطح مقطع آن می افزاید و پهنای باند را بیشتر می کند.

چهارم ، عایق پایه کوتاه می شود و پایه برج را به پتانسیل زمین می رساند. ترانسفورماتورهای رعد و برق را می توان از بین برد ، واحد تنظیم آنتن بر روی برج نصب می شود و دفاع در برابر صاعقه تقویت می شود. آنتن ها و خطوط انتقال اضافی را می توان بدون استفاده از دستگاه های ایزولاسیون مانند ترانسفورماتورها ، خردهای تطبیق دهنده یا ایزوکوپرها به برج اضافه کرد. در سطح قدرت بالا ، به ویژه با برج های پشتیبانی ، این مزیت می تواند موجب صرفه جویی در هزینه ساخت و ساز بسیار شود.

آخر ، اما به هیچ وجه کم اهمیت نیست ، یک سری آنتن تغذیه شده ، همراه با سیستم زمینی محدود ، در صورت تغییر به یک Tunipole ، افزایش یافته خواهد بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد