افسانه های افزایش قد

افزایش قد 100 درصد تضمینی

((افزایش قد 100 درصد تضمینی مقاله قبل تر))

پارک ملی وود بوفالو بزرگترین پارک در کانادا است و مساحتی معادل 11،070،000 هکتار را در خود جای داده است. برای چشم انداز آن ، پارک ملی وود بوفالو قلمرو بیشتری از کل کشور سوئیس را در بر می گیرد. در شمال شرقی آلبرتا و در قسمت جنوبی سرزمین های شمال غربی واقع شده است. این توسط ساکنان فورت مک موریایی گنج شده است. در تابستان ، تعداد زیادی از خانواده ها سوئیت های مبله فورت مک موری را ترک می کنند و برای دیدن منظره طبیعی باورنکردنی و حیات وحش متنوع به پارک می روند. این پارک یک میراث جهانی یونسکو است که آن را به دومین منطقه حفاظت شده جهان تبدیل می کند. این پارک بسیار منحصر به فرد است ، در اینجا واقعیت های سرگرم کننده ای وجود دارد که شما در مورد پارک ملی وود بوفالو نمی دانید.

پارک ملی وود بوفالو محل اقامت جرثقیل در معرض خطر است. آنها بلندترین پرنده آمریکای شمالی با ارتفاع 1.5 متر و طول بالهای آنها 2.3 متر است. طول عمر آن بین 22 تا 24 سال ، در طبیعت تخمین زده می شود. جرثقیل Whopping از سال 1967 به دلیل شکار غیرقانونی و از بین رفتن زیستگاه ، گونه ای در معرض خطر اعلام شد. آنها فقط یکی از دو گونه جرثقیل در آمریکای شمالی هستند. این گونه در پارک ملی وود بوفالو محافظت می شود ، که تنها مکانی است که جرثقیل Whoking را می توان در آن یافت. هنگامی  ((افزایش قد 100 درصد تضمینی مقاله قبل تر)) که جرثقیل های متولد شده به دنیا می آیند ، آنها دارچین به رنگ قهوه ای هستند ، اما با بالغ شدن ، با تاج قرمز و لایحه ای بلند و تیره رنگ سفید می شوند.

در سال 1982 ، پارک ملی وود بوفالو از طرف اتحادیه بین المللی برای حفاظت از طبیعت (IUCN) به دلیل حمایت از صلح آتاباسکا-دلتا و منطقه پر پیچ و جوش جرثقیل ، به رسمیت شناخته شد. هر دو سایت تحت عنوان رامسر به عنوان سایت های رامسر معرفی شدند که بر شناسایی و محافظت از زیستگاه های مهم پرندگان مهاجر تمرکز دارد.

پارک ملی وود بوفالو چشم انداز فوق العاده متنوعی دارد. چشم انداز آن شامل: جنگل های شمالی ، دشت های نمکی ، و شکل های کارستی گچ است. قسمت جنگلی شمالی ، در دسترس ترین و محبوب ترین قسمت پارک است. برخی از درختانی که در جنگل شمالی پیدا خواهید کرد عبارتند از: صنوبر ، کله پاچه ، آسپن و صنوبر.

در این پارک سخت است که گونه هایی مانند خر ((افزایش قد 100 درصد تضمینی مقاله قبل تر)) س سیاه ، گرگ ، گوزن ، روباه ، جنجالی ، جرثقیل ماسه ای دیده شود. شما می توانید هر روز از پارک دیدن کنید و هنوز هم نگاهی اجمالی به این حیوانات گریزان نمی اندازید.

پارک ملی وود بوفالو بزرگترین سد بیدر جهان است که سالها بدون پرده از آن رفت تا اینکه یک محقق هنگام دیدن تصاویر ماهواره ای متوجه آن شد. کارمندان پارک وقتی یک روز از BBC دریافت کردند که از طریق وب سایت محقق شنیدند ، از تماس با سگ بید مطلع شدند.

سد بیور در منطقه ای دورافتاده و دست نخورده بین ارتفاعات کوه توس) و Delta Peace Athabasca واقع شده است. این یک مکان ایده آل برای بافندگان است زیرا جنگل شمالی چوبهایی را که برای ساختن سدها لازم دارند ، برای آنها فراهم می کند و رواناب از ارتفاعات نیز آب زیادی را برای آنها فراهم می کند.

بود

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7687361

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد