افسانه های افزایش قد

افزایش قد نخل مرداب

((افزایش قد نخل مرداب مقاله قبل تر))

چگونه دوست دارید راز بزرگتر شدن قد دوباره در بزرگسالان را یاد بگیرید؟ یک مرد بالغ به طور کلی رشد بلوغ یکبار در دوران بلوغ متوقف می شود ، اما تکنیک هایی وجود دارد که می توانید یاد بگیرید دوباره روند رشد خود را شروع کرده و قد خود را به طور طبیعی از طریق ورزش افزایش دهید.

این یک واقعیت علمی است که بدن انسان پس از رسیدن به بزرگسالی ، از افزایش قد متوقف می شود. اما همچنین ثابت شده است که بدن شما پتانسیل افزایش قد در حدود 2 تا 4 اینچ بیشتر را دارد!

چرا اینطور است؟ از آنجا که مگر اینکه شما کاملاً بزرگ شده باشید و هر روز وضعیت مناس ((افزایش قد نخل مرداب مقاله قبل تر)) بی را انجام دهید ، ستون فقرات در واقع تخریب و فشرده می شود. این حداکثر طول آن را از بین می برد … و از آنجا که ستون فقرات حدود 40 درصد از کل قد شما را تشکیل می دهد ، این بدان معنی است که شما هنوز به حداکثر قد خود نرسیده اید.

تمرینات کششی بهترین راه برای آرام کردن ستون فقرات برای رسیدن به طول مطلوب آن است. این کار را با اصلاح تراز و انحنای ستون فقرات انجام می دهد و باعث می شود که ستون فقرات حدود 1 یا 2 اینچ بیشتر شود.

این همه چیز نیست دیسک های بین مهره های نخاعی شما معمولاً به دلیل سالها زحمت کشیدن و وضعیت نامناسب فشرده می شوند. شما با کشش و رفع فشار این دیسک های جداگانه ، می توانید قد خود را به طور طبیعی با 2 اینچ یا بیشتر افزایش دهید!

همانطور که مشاهده می کنید ، وعده واقعی (REAL) برای افزایش قد شما به طور طبیعی فقط با انجام تمرینات کششی ساده روزانه وجود دارد. این روش را با یک رژیم غذایی سالم روزانه ز ((افزایش قد نخل مرداب مقاله قبل تر)) وج کنید و هر روز وضع مناسبی از بدن را تمرین کنید ، و باید ببینید که فقط طی چند هفته قد شما به طور طبیعی افزایش می یابد.

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

اینجا کاری است که امروز می توانید برای خود انجام دهید:

1) با افزایش این تمرینات کششی ساده به منظور افزایش قد [http://www.heightincreaseexercises.info] به طور طبیعی ، یا

2) سریعاً با چند برنامه افزایش قد حرفه ای رویاهای خود را در مورد بلندتر شدن طی کنید [http://www.getnaturallytaller.info].

اگر تصمیم دارید چنین کاری را انجام دهید قطعاً می توانید قد بلندتر کنید. در حال حاضر آغاز شده است!

PS ، من تمام راه برای شما ریشه دارم

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2739496

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد